Foto Galeri WebTV

07 Ocak 2019 Pazartesi  18:04
Serik'te Okul Sporları Başladı
2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Serik Okul Sporları Faaliyetleri, Küçük Kızlar ve Küçük Erkekler Voleybol İlçe Birinciliği maçları ile başladı.
 

QR Kodu
 

2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Serik Okul Sporları Faaliyetleri, Küçük Kızlar ve Küçük Erkekler Voleybol İlçe Birinciliği maçları ile başladı. 7 Ocak 2019 tarihinde Serik Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü 100. Yıl Spor Salonunda başlayan turnuva 11 Ocak'ta oynanacak karşılaşmaların ardından dereceye girecek takımlar için düzenlenecek ödül töreniyle sona erecek.  Turnuvaya; Küçük Kızlarda 8, Küçük Erkeklerde 6, Toplamda 14 okul takımı katılıyor. Grup maçları sonucunda gruptaki ilk iki takım yarı finale kalacak. Yarı finalde kazanan takımlar final oynayacak, kaybedenler ise 3.'lük maçı yapacaklar.

100. Yıl Spor Salonunda başlayan turnuvanın Kozağacı Ortaokulu ile Cumalı Ortaokulu arasında oynanan açılış müsabakasını Serik Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mevlüt Özen, okul yöneticileri ve öğretmenleri birlikte izlediler. Serik Gençlik Spor İlçe Müdürü Mevlüt Özen turnuva ile ilgili olarak şunları söyledi;  ''Küçükler Voleybol İlçe Birinciliğine katılım sağlayan tüm okullara teşekkür eder, başarılar dilerim. Ayrıca 2 Ocak 2019 Çarşamba günü Okul Sporları Antalya Genç Kızlar Voleybol İl Birinciliğini 4. kez kazanan Serik Özel Akdeniz Yükseliş Anadolu Lisesi Kız Voleybol takımını, Beden Eğitimi Öğretmenleri ve okul yönetimini tebrik ediyorum. Yine aynı gün Okul Sporları Genç Erkekler Voleybol da Antalya İl 4.'sü olma başarısı gösteren Serik Atatürk Anadolu Lisesi Erkekler Voleybol takımını, Beden Eğitim Öğretmenlerini kutluyor ve şimdiden ilerleyen tarihlerde oynayacakları bölge birinciliği maçlarında takımlarımıza başarılar diliyorum.''

Haber: Osman Türkçe


 
 

 

 

 

Serik Belediyespor'da Görev Dağılımı Yapıldı
21 Haziran Cuma günü yapılan olağanüstü genel kurulda seçilen Serik Belediyespor...
26.06.2019 (0)
Açılış Töreni Aspendos'ta Gerçekleşti
Turkish Airlines Antalya Open'ın Açılış Töreni Aspendos'ta Gerçekleşti...
25.06.2019 (0)
Kuruluşumuzdan Bu Yana Hep Engeller Çıkıyor
Mustafa Cengiz, ''Kurulduğumuz günden bu yana her gün, her saat önümüze engeller...
24.06.2019 (0)
Serik, Ramazan Kaçar'a Emanet
Mayıs ayı içeresinde olağanüstü genel kurul kararı alan Serik Belediyespor'un Ol...
24.06.2019 (0)
Yeşil Sahada Hakem, Ringde Şampiyon
ANTALYA bölgesi kadın hakemlerinden Meltem Jülide Erol (25), yeşil sahalardaki b...
21.06.2019 (0)