Foto Galeri WebTV

07 Mayıs 2019 Salı  18:28
Serik Türk Eğitim Sen'i Kutlarım'...
Serik Türk Eğitim Sen tarafından 2018 yılı Ramazan ayında başlatılan ve bu yıl da ikincisi düzenlenen 'Askıda bir pide, siz de katılın bize' kampanyayı ilçemiz adına önemsiyor ve anlamlı buluyoruz.
 

QR Kodu
 

Serik Türk Eğitim Sen tarafından 2018 yılı Ramazan ayında başlatılan ve bu yıl da ikincisi düzenlenen 'Askıda bir pide, siz de katılın bize' kampanyayı ilçemiz adına önemsiyor ve anlamlı buluyoruz.

Özellikle Ramazan ayının içinde düzenlenen bu tür gayretli çalışmaların, bulunduğumuz toplum içinde güzel duyguların yeşermesi ve gelişmesi adına atılan adımlar olduğuna inanıyoruz.

Yıllardı şahsımız ve gazetemiz adına Serik'te de diğer komşu ilçeler, ya da uzak ilçeler veya diğer şehirlerdeki gibi Ramazan ayı etkinlikleri düzenlenmesi için gayret ettik ancak maalesef Serik'te bu etkinlikler bir türlü hayata geçemedi. Çok uzak il ve ilçeleri geçin burnumuzun dibinde (örnek olarak; Manavgat İlçesi ya da Kepez İlçesi) bu tür etkinlikleri her yıl yaparken Serik her Ramazan ayını sessiz bir şekilde geçirmeye devam etti. Umarız bundan sonraki dönemlerde yapılacak olan etkinliklerle Serik'te de diğer ilçeler gibi 'FARKLI' bir Ramazan ayı geçirebilir. Burada yeri gelmişken Ramazan etkinliklerini yıllardır çok güzel bir şekilde ilçelerinde yapan; Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen ve Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'yü kutlarız. Ayrıca önce Konyaaltı'nda şimdi de Büyükşehirde Ramazan etkinliklerini sürdüren Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'i de tebrik ederiz.

İşte Serik'te 'sessiz' geçen pek hareket olmayan mübarek Ramazan ayında Serik Türk Eğitim Sen tarafından hayata geçirilen 'Askıda bir pide, siz de katılın bize' kampanyasını küçük te olsa ilçede Ramazan ayının yaşandığını hissettiren bir adım olarak görüyor, kendilerini destekliyor ve teşekkür ediyoruz.

 

Haber: Osman Türkçe

 

 
 

  Bu haberle ilgili 1 kişinin yorumu bulunmaktadır.

 

Türk eğitim sen i kutluyorum. Diğer memur send ikamız ne yapıyor acaba???
mahmut korkmaz - 09.05.2019 13:00:00
Uyarı: Web sitemizde yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir.AYYILDIZ TOROS GAZETESİ yorum içeriklerini benimsememektedir. Yorumlardan AYYILDIZ TOROS GAZETESİ veya www.ayyildizgazetesi.com sorumlu tutulamaz.

 

 

Serik Sahneye Çıkıyor
2019-2020 Eğitim Öğretim Sezonunda Serikli öğrenciler Serik'i yine her alanda en...
12.09.2019 (0)
Tarihi Fırsatı Kaçıracak mıyız?
Yoksa geçmişte başka fırsatlarda olduğu gibi yine bu tarihi kavşak noktası olma ...
05.09.2019 (0)
Serik Geleceğe Hazır mı?
Serik ile ilgili resmi kurumların gelecek nüfus projeksiyonlarında ilçe nüfusunu...
29.08.2019 (0)
Serik'e Alternatif Yollar Gerekiyor
Yıllardır bir çok ez dile getirdiğimiz D 400 Karayolu'nda yaşanan trafik yoğunlu...
27.08.2019 (1)
Serikli Gençlerimiz Sporda Neden Yok?
En yakın il ve ilçelerimizde milli takımlarda Avrupa ve Dünya çapında sporcular ...
22.08.2019 (0)