Foto Galeri WebTV

21 Mayıs 2019 Salı  18:14
Aynı Dili Konuştular
Belediye Başkanı Enver Aputkan Serik işitme Engelliler Derneği üyelerinin taleplerini 'aynı dili konuşarak' yerine getirdi.
 

QR Kodu
 

Belediye Başkanı Enver Aputkan Serik işitme Engelliler Derneği üyelerinin taleplerini 'aynı dili konuşarak' yerine getirdi.

Serik Belediye Başkanı Enver Aputkan 2019 yılı içerisinde kurulan Serik işitme Engelliler Derneği üyeleri ile geçtiğimiz günlerde Belediye iş Hanı önü Cumhuriyet Meydanında bir araya geldi. Mübarek Ramazan ayını idrak ettiğimiz şu günlerde iftar sonrasında Serik Belediyesi tarafından ışıklarla süslenen meydanda vatandaşlara çay ve tatlı ikram ediliyor.

Serik Belediye Başkanı Enver Aputkan da vatandaşlarla bir aya geldiği Cumhuriyet Meydanında, Ak Parti Serik İlçe Başkanı Hasan Kozan ile birlikte yeni kurulan Serik işitme Engelliler Derneği üyeleri ile sohbet etti.  Aputkan, daha önce birkaç kelimesini öğrendiği işaret dili ile anlaşmaya çalıştığı üyelerin talepleri ile ilgili de 'Aynı dili konuşuyoruz' diyerek dernek üyelerine yardımcı olduklarını belirtti. Aputkan Serik işitme Engelliler Derneği'ne Zabıta Binasında bir yer verildiğini belirterek yer ile ilgili düzenleme taleplerinin yerine getirilmekte olduğunu ve işitme engelli vatandaşlar için bundan sonra da ne yapılması gerekiyorsa yerine getireceğini belirtti.

Haber: Osman Türkçe

 
 

 

 

 

İlk Pamuk Hasadı Serik'ten
2019-2020 sezonun ilk pamuk hasadı Serik'te Sarıabalı Mahallesinde yapıldı....
13.09.2019 (0)
Büyükşehir Serik'te Aşure Dağıttı
ANTALYA Büyükşehir Belediyesi tarafından Muharrem ayı dolayısıyla Serik'te aşure...
13.09.2019 (0)
Okullar Açıldı, Sahildeki Obalar Toplandı
ANTALYA'da dünyaca ünlü beş yıldızlı otellerin hemen yanı başında kurulan obalar...
13.09.2019 (0)
Serik Protokolü'nden Esnaf Ziyareti
Belediye başkanı, cumhuriyet başsavcılığı, jandarma, ve emniyet amirleri vatanda...
13.09.2019 (0)
Faturasını Fastpay İle Ödeyene Yüzde 10 İade
CK Enerji Akdeniz Elektrik ve özel bir banka arasında yapılan anlaşmaya göre ele...
13.09.2019 (0)