Foto Galeri WebTV

2 Aralık 2020 Çarşamba  17:48
Demir: “Genel Başkanımıza ANTBİRLİK’i Anlattık ”
CHP Serik İlçe Başkanı İbrahim Demir, Ankara ziyaretinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na Serik’te eski ANTBİRLİK yeri ile ilgili bilgiler verdiğini açıkladı.
 

QR Kodu
 

CHP Serik İlçe Başkanı İbrahim Demir, Ankara ziyaretinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na Serik’te eski ANTBİRLİK yeri ile ilgili bilgiler verdiğini açıkladı.

CHP Serik İlçe Başkanı İbrahim Demir, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile makamında görüştü. Demir, görüşmede Kılıçdaroğlu’na Serik ve Antalya gündemi ile ilgili fikir alış verişinde bulunduğunu ifade etti. CHP Serik İlçe Başkanı, Kılıçdaroğlu’na son dönemde Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Büyükşehir Meclisi’nde kriz ve gündem olan ANTBİRLİK’in Serik’teki arazisi ile ilgili bilgiler aktardığını ifade etti.

Ankara ziyaretinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu, Gündoğmuş İlçe Başkanı Mehmet Türker Eren, Kepez İlçe Saymanı Ayşegül Küçükkara ile ziyaret ettiklerini ifade eden CHP Serik İlçe Başkanı İbrahim Demir şunları söyledi; “Sayın Genel Başkanımızla Antalya gündemini ve ülke gündemi konuşarak fikir alış verişinde bulunduk. Serik hakkında bilgiler verdik. Serik’te eski ANTBİRLİK yerinin yandaşlara verilmemesi için elimizden geleni yapacağız. Antalya Büyükşehir Belediyemiz planlama üzerinde tadilatlarını yaparak dosyayı Serik Belediyesine gönderecek. Serik halkı bilmelidir ki biz bu konunun sonuna kadar takipçisi olacağız. Kapalı Pazar yerinin taşınması için mücadelemizi Genel Başkanımıza anlattık.

Genel Başkanımız Sayın Kemal KIlıçdaroğlu’na ve Genel Başkanımızın TBMM’deki Özel Kalem Müdürü Sayın Şükran Kütükçü’ye misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederim. Gündoğmuş İlçe Başkanı Mehmet Türker Eren, Kepez İlçe Saymanı Ayşegül Küçükkara, Eşim Zeynep Demir, torunum Hüseyin Kabaağaç ile Ankara ziyaretlerimizi gerçekleştirdik.”

Haber: Osman Türkçe

 
 

  Bu haberle ilgili 1 kişinin yorumu bulunmaktadır.

 

büyükşehirbelediyesi sayın demirin partisine geçel inerdeys ikinci yılbitecek..sayın demir boy boy resim bolca beyanat haricinde acaba serikte hangi hizmeti yapıp hangi çiviy içaktınız..merak ediyor ve bekliyoruz..ne zaman hizmet üretecek ne zaman varsa projelerinizi hayata geçireceksiniz..takdir edersinizki hizmet vaad ederek geldiniz..laf deyil hizmet ve icraat bekliyoruz..Yoksa laf zaten her zaman var..AYİNESİ İŞTİR KİŞİNİN...LAFA BAKILMAZ....derler bilirsiniz..Saygılarımla
yılmaz çelik - 4.12.2020 14:50:00
Uyarı: Web sitemizde yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir.AYYILDIZ TOROS GAZETESİ yorum içeriklerini benimsememektedir. Yorumlardan AYYILDIZ TOROS GAZETESİ veya www.ayyildizgazetesi.com sorumlu tutulamaz.

 

 

Savaş: “Esnaflar Toplumun Sigortasıdır”
Savaş; “Milletimizin, yardımlaşma, dayanışma, birlik ve beraberlik içinde huzur ...
21.01.2021 (0)
Cami Hırsızlığı Şüphelisi Tutuklandı
Serik ve Aksu ilçelerindeki 5 camiden hırsızlık yaptığı iddia edilen S.Ç. (34) p...
21.01.2021 (0)
Güreş Eğitim Merkezi Yenileniyor
Boğazkent Mahallesi’ndeki Serik Güreş Eğitim Merkezi Antalya Büyükşehir Belediye...
21.01.2021 (0)
60 Çocuğa Kışlık Giyim Ve Erzak Yardımı
Antalya Sosyal Sorumluluk Gönüllüleri Platformu tarafından ihtiyaç sahibi 60 çoc...
21.01.2021 (0)
Oyuncaklarıyla Maske Kullanımına Dikkati Çektiler
Antalya'da çocuklar, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerinden biri olan ma...
21.01.2021 (0)
SKG Borcu Yapılandırmasında 1 Şubat Son Gün
ANTALYA Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Nejat Deniz, kuruma pirim borcu o...
21.01.2021 (0)
Büyükşehir,Antalyakart İçin Stant Kurdu
ANTALYA Büyükşehir Belediyesi'nin Covid-19 salgını ile mücadele kapsamında getir...
21.01.2021 (0)
50 Bin Tonluk Ek Domates Kotası Sevindirdi
RUSYA'nın, geçen ay 200 bin tonluk kotanın dolduğu Türkiye'den domates ihracat k...
21.01.2021 (0)
100 İtfaiye Erine Eğitim Verildi
ANTALYA Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların can ve mal güvenliğini en üst seviy...
21.01.2021 (0)
Melek İpek, Üniversiteye Hazırlanıyor
ANTALYA'da, işkence görüp, kendisini ölümle tehdit eden 12 yıllık eşi Ramazan İp...
21.01.2021 (0)