Foto Galeri WebTV

25 Mayıs 2023 Perşembe  17:41
Sandığa Gitmeyenleri Bulmak, İkna Etmek Göreviniz
“Yalanlara inanıp oy vermeyenlerin oranı yüzde 12. Bunlar sizin komşunuz ve bildiğiniz insanlar. Bu insanları bulmak, ikna etmek, sandığa götürmek sizin göreviniz''
 

QR Kodu
 

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Antalya’da partililere seslendi, “Yalanlara inanıp oy vermeyenlerin oranı yüzde 12. Bunlar sizin komşunuz ve bildiğiniz insanlar. Bu insanları bulmak, ikna etmek, sandığa götürmek sizin göreviniz" dedi.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Cumhurbaşkanlığı 2'nci tur seçim çalışmaları kapsamında Antalya’ya geldi. Burada partililer ve vatandaşlarla bir araya gelen CHP’li Özel, geçen yerel seçimden bugüne kadar 74 il gezdiğini söyledi. Antalya’dan seçilen 6 milletvekilinin kentin 19 ilçesinin sorunlarını yakından bildiğini belirten Özel, “Yemin töreninden sonra onlar bu sorunları dile getirmek için değil, bu sorunları çözecek iktidarın milletvekili olacaktır" dedi.

‘UTANMADAN SIKILMADAN O VİDEOYU OYNATTI’

Özel, Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun cumhurbaşkanı olması halinde PKK elebaşı Abdullah Öcalan’ı serbest bırakacağına ilişkin ifadelerin yer aldığı videoyla ilgili de konuştu. Videonun montaj olduğunu ve henüz hazırlık aşamasında kendilerine bilgi geldiğini anlatan Özel, “Video yayınlanmadan 15 gün önce dediler ki ‘Bunlar devletin parasıyla Rus ve Macar hackerleri buldular. Bir video yapılıyor’ dediler. Şikayetçi olduk ve 22 derin sahtecilik yapan kişi yakalandı. 2 video vardı ve birinci videoyu Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ekranlardan oynattı. 29 kanalın ortak yayınında oynattı. Utanmadan sıkılmadan o videoyu oynattı" dedi.

'KUL HAKKIDIR'

Öcalan’ın serbest bırakılmasının mümkün olmadığını da vurgulayan Özel, şöyle konuştu: “Abdullah Öcalan’ı serbest bırakacak olanın Allah bin kere belasını versin. Bu kadar büyük yalan olur mu? Sahtecilik olur mu? Kul hakkıdır. Bir insanı sahte video ile kandırsan, oyunu alırsan, yoksulu, emekliyi, esnafı, korkutarak vereceği oyu değiştirmeye kalkarsan bu yalancılık hırsızlık değil mi?"

PARTİLİLERE GÖREV VERDİ

28 Mayıs’ta seçimi kazanacaklarını belirten Özgür Özel, yalanlara inanan büyük bir seçmen kitlesi olduğunu söyledi. Bu konuda destek isteyen Özel, “Yalanlara inanıp oy vermeyenlerin oranı yüzde 12. Bunlar sizin komşunuz ve bildiğiniz insanlar. Bu insanları bulmak, ikna etmek, sandığa götürmek sizin göreviniz. Bu vatan görevine var mıyız? Bugün Rabia işareti yapanlar, yarın seçimi kazandığımızda o parmağı da açıp 'İyi ki Kemal Kılıçdaroğlu’na oy verdik, zenginleştik' diyecekler" dedi. (DHA)

 
 

 

 

 

reklam

Çimen: “CHP, Kimsenin Payandası Olmayacaktır”
CHP İlçe Başkanı Çimen; “31 Mart 2024 Pazar günü yerel seçimlerde kesinlikle par...
28.09.2023 (0)
Başkan Üstünmet, Mazbatasını Aldı
Geçtiğimiz hafta yeniden başkanlığa seçilen MHP İlçe Başkanı Osman Üstünmet, maz...
13.09.2023 (0)
MHP ‘Üstünmet’le Devam’ Dedi
MHP Serik İlçe Başkanlığı olağan kongresi yapıldı. Tek aday ve tek liste ile gid...
9.09.2023 (0)
Dinç: “Görev Yapmaktan Asla Kaçınmam”
Yusuf Dinç; “Bize düşen her hangi bir görev olursa da, baş üstüne der, görev yap...
8.09.2023 (0)
Başkan Çimen Mazbatasını Aldı
CHP Serik İlçe Başkanlığı Olağan Kongresi’nde başkanlığa seçilen Şeref Çimen maz...
8.09.2023 (0)
Medine Yapılmışev Güven Tazeledi
MİLLİYETÇİ Hareket Partisi(MHP) Korkuteli İlçe Başkanlığı'nın olağan kongresinde...
8.09.2023 (0)
CHP Çimen’e Emanet
CHP Serik İlçe Başkanlığı Olağan Kongresi’nde Şeref Çimen’in listesi kazandı. CH...
7.09.2023 (0)
MHP Kumluca'da Kaplan Yeniden Seçildi
MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) Kumluca Olağan İlçe Kongresi'nde mevcut Başkan ...
5.09.2023 (0)
CHP'DE KONGRE MUAMMASI
Mahalle delege seçimlerinin ardından CHP'de kongre takvimleri belli olmaya başla...
16.08.2023 (0)
Millet Partisi Türkiye’nin Hizmetinde Bir Partidir
Mustafa Tıbık: “Millet Partisi genelde Cumhuriyet değerlerinin takipçisi, özelde...
14.08.2023 (1)