Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’ndan yapılan açıklamaya göre, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fatih Kabadayı, Yönetim Kurulu Üyeliği, Meslek Komitesi ve Meclis Üyeliği görevlerinden istifa ettiği bildirildi.

Yapılan açıklamada, “Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapmakta olan Fatih Kabadayı, 24 Haziran 2024 tarihinde Yönetim Kurulu Üyeliği, Meslek Komitesi ve Meclis Üyeliği görevlerinden istifa etmiştir.

Fatih Kabadayı, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı'na sunmuş olduğu 24.06.2024 tarihli dilekçede; Özaltın Otel İşletmeleri A.Ş. Gloria Golf Resort Şubesi'ndeki yetkilerinin sona erdiğini belirtmiş ve bu nedenle ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı, Meclis ve Meslek Komitesi üyelikleri görevlerinden istifa ettiğini bildirmiştir. Sayın Kabadayı’ya yeni iş yaşamında başarılar diler, bugüne kadar yaptığı tüm çalışmalar için teşekkür ederiz.

Kendisinden boşalan Yönetim Kurulu Üyeliğine Ahmet Kasapoğlu Mobilya Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’ni temsilen Meclis Üyesi olan Ahmet Kasapoğlu gelmiştir.” Denildi.

Kumbul: “Sizlere Işık Tutacak” Kumbul: “Sizlere Işık Tutacak”

Haber: Osman Türkçe

Editör: OSMAN TÜRK