Foto Galeri WebTV

19 Haziran 2019 Çarşamba  17:42
Serik MYO'dan Serik Belediyesine Ziyaret
AÜ Serik Gülsün-Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Serdar Selim ve akademik personelden oluşan heyet,Serik Belediye Başkanı Enver Aputkan'ı makamında ziyaret etti.
 

QR Kodu
 

AKDENİZ Üniversitesi Serik Gülsün-Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu (MYO) Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Serdar Selim ve akademik personelden oluşan heyet, Serik Belediye Başkanı Enver Aputkan'ı makamında ziyaret etti.

Serik MYO Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Serdar Selim, Serik Belediye Başkanı Enver Aputkan'a görevinde başarılar diledi. Akdeniz Üniversitesi'nin Serik bölgesine maddi, manevi ve kültürel katkıları olduğunu belirten Selim, okul hakkında detaylı bilgi vererek; "Akdeniz Üniversitesi olarak Serik'e hep nasıl daha fazla faydalı olabiliriz diye çalışıyoruz, bu kapsamda Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Ünal'ın yoğun desteğini alıyoruz. Serik'in ihtiyacı olan bölümleri açmak, öğrenci potansiyelini ve kalitesini artırmak, öğrencilerin sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını karşılamak için çabalıyoruz. Ancak okulumuzun fiziki durumunun ve çevresel koşullarının da müsait olması gerekiyor. Bugüne kadar hep destek oldunuz. Yine destek olacağınızdan şüphemiz yok" dedi.

MYO yönetiminin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Enver Aputkan, kentlerin gelişmesinde üniversitelerin öneminin büyük olduğuna vurgu yaparak, talepler noktasında şartları zorlayarak önceliği meslek yüksekokuluna vereceğini belirtti. Aputkan, "Her türlü sorunu birlikte çözmek için istekliyiz. Meslek Yüksekokulunun fiziki ihtiyaçlarının Serik Belediyesi tarafından yeni eğitim öğretim dönemi başlamadan karşılanması için çaba sarf edeceğim" dedi.

Eğitim seferberliğinde herkesin bir sorumluluk taşıdığına ve bu konuda üniversite ve şehir iş birliğinin önemine vurgu yapılan ziyaret sonrasında MYO Müdürü Serdar Selim, Başkan Aputkan'a MYO'da yapılan tablo takdim etti. DHA

 

 

 
 

 

 

 

Zeytinyağı Sıkımı 2 TL
ANTBİRLİK kendi zeytinyağı tesislerinde bu yıl 1 kilo zeytinyağı sıkımı ücreti 2...
18.10.2019 (0)
ATSO Üyelerine Kişisel Verilerin Korunması Eğitimi
ATSO üyelerine yönelik, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) ve Veri Soruml...
18.10.2019 (0)
Vali Karaloğlu'ndan YÖREX'e Tam Destek
ANTALYA Ticaret Borsası (ATB) Yönetimi, Vali Münir Karaloğlu'nu bu yıl 23-27 Eki...
18.10.2019 (0)
Büyükşehir Şehit Mezarlarına Sahip Çıkıyor
ANTALYA Büyükşehir Belediyesi, şehit mezarlarının çevre düzenlemesi ve bakımları...
18.10.2019 (0)
ASAT'ın Abonelik ve Fatura Bilgileri E-Devlette
ANTALYA Büyükşehir Belediyesi Antalya Su ve Atıksu İdaresi Genel Müdürlüğü (ASAT...
18.10.2019 (0)