Foto Galeri WebTV

19 Haziran 2019 Çarşamba  17:42
Serik MYO'dan Serik Belediyesine Ziyaret
AÜ Serik Gülsün-Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Serdar Selim ve akademik personelden oluşan heyet,Serik Belediye Başkanı Enver Aputkan'ı makamında ziyaret etti.
 

QR Kodu
 

AKDENİZ Üniversitesi Serik Gülsün-Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu (MYO) Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Serdar Selim ve akademik personelden oluşan heyet, Serik Belediye Başkanı Enver Aputkan'ı makamında ziyaret etti.

Serik MYO Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Serdar Selim, Serik Belediye Başkanı Enver Aputkan'a görevinde başarılar diledi. Akdeniz Üniversitesi'nin Serik bölgesine maddi, manevi ve kültürel katkıları olduğunu belirten Selim, okul hakkında detaylı bilgi vererek; "Akdeniz Üniversitesi olarak Serik'e hep nasıl daha fazla faydalı olabiliriz diye çalışıyoruz, bu kapsamda Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Ünal'ın yoğun desteğini alıyoruz. Serik'in ihtiyacı olan bölümleri açmak, öğrenci potansiyelini ve kalitesini artırmak, öğrencilerin sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını karşılamak için çabalıyoruz. Ancak okulumuzun fiziki durumunun ve çevresel koşullarının da müsait olması gerekiyor. Bugüne kadar hep destek oldunuz. Yine destek olacağınızdan şüphemiz yok" dedi.

MYO yönetiminin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Enver Aputkan, kentlerin gelişmesinde üniversitelerin öneminin büyük olduğuna vurgu yaparak, talepler noktasında şartları zorlayarak önceliği meslek yüksekokuluna vereceğini belirtti. Aputkan, "Her türlü sorunu birlikte çözmek için istekliyiz. Meslek Yüksekokulunun fiziki ihtiyaçlarının Serik Belediyesi tarafından yeni eğitim öğretim dönemi başlamadan karşılanması için çaba sarf edeceğim" dedi.

Eğitim seferberliğinde herkesin bir sorumluluk taşıdığına ve bu konuda üniversite ve şehir iş birliğinin önemine vurgu yapılan ziyaret sonrasında MYO Müdürü Serdar Selim, Başkan Aputkan'a MYO'da yapılan tablo takdim etti. DHA

 

 

 
 

 

 

 

Kasksız Motosiklet Sürücülerine Ceza Kesilecek
''Hayatıma kastım yok, kaskım var'' projesi çerçevesinde bugünden itibaren kasks...
17.07.2019 (0)
Kent Konseyi'nden başkan Böcek'e Destek
'Ayak Bastı Parası Bir Türkiye'de Yok, Bir de Turist Gitmeyen Ülkelerde'...
17.07.2019 (0)
Timur' ve 'Korkunç İvan'ın Balmumu Heykeli Yapıldı
ANTALYA'da bir alışveriş merkezinde balmumu heykel sergisi açıldı. Mezarları açı...
17.07.2019 (0)
Yükümlüler, Şehitliği Temizledi
ANTALYA'da Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü'ne bağlı 20 ka...
17.07.2019 (0)
Manavgat'ta 4 Mevsim Turizm Çalışması
MANAVGAT Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) ve Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Manavgat M...
17.07.2019 (0)