• DOLAR 31,44 %0.24
  • EURO 34,14 %0.28
  • ALTIN 2.107,25 %0.30
  • BİST100 9.052,71 %-0.49
  • BITCOIN 64.740 %4.98
  • ETHERIUM 3.538 %3.91
18°
1 gün önce GÜNDEM

DENİZCİLİK Fakültesi Mezunları Derneği (DEFMED), Yunanistan'dan İtalya'ya seyir halindeki Malta bayraklı 'MT TORC' adlı gemide ikinci mühendis Mehmet Altaş'ın (30) kazan patlamasında ölümüne ilişkin yasal sürecin başlatıldığını duyurdu.

1 gün önce GÜNDEM

Hepsiburada’nın ana destekçisi olduğu Antalya Diplomasi Forumu’nun 2’nci gününde Round bölümünde ‘Uluslararası Ticaret, Bağlantısallık ve Karşılıklı Bağımlılık’ başlıklı oturum düzenlendi.

1 gün önce GÜNDEM

Antalya'da bu yıl üçüncüsü düzenlenen Antalya Diplomasi Forumu'nun (ADF) ikinci gününde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın katılımıyla 'Kadın, Barış ve Güvenlik' temalı panel düzenlendi.

1 gün önce GÜNDEM

Antalya Diplomasi Forumu'nda 'ADF Talks'ta konuşan Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, KKTC'nin egemenliğinin diğer ülkeler tarafından kabul edilmesi gerektiğini vurguladı.

1 gün önce SİYASET

Başkan Aputkan; “Serik Belediyesi olarak sizin bu güveninizi boşa çıkarmamak için hep çalıştık, malınıza mülkünüze sahip çıktık. Ama zaman zaman da bunun bedelini ödedik.”

1 gün önce GÜNDEM

ANTALYA'da kiracısına ulaşamayan ev sahibinin, itfaiye eşliğinde girdiği dairede bulunan beslenmesi yasak albino piton, korumaya alındı.

1 gün önce GÜNDEM

ANTALYA Büyükşehir Belediye Başkanı ve Adayı Muhittin Böcek, Kumluca Belediye Başkanı ve Adayı Mustafa Köleoğlu'nun Seçim Koordinasyon Merkezi açılışını yaptı.

1 gün önce GÜNDEM

ALEVİ Kültür Derneklerini ziyaret eden AK Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, “'Gelin canlar cem olalım, zülfikare yar olalım' demeye geldik. Can cana olmaya geldik" dedi.

1 gün önce GÜNDEM

Ahmet Üresin, bisikletiyle yem almaya giderken çalılıkta otların arasında kadın cesedi buldu. Üzerinden kimlik çıkmayan 40'lı yaşlardaki kadının ölüm nedeni araştırılıyor.

1 gün önce GÜNDEM

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bu yıl Antalya'da 3'üncüsü düzenlenen Antalya Diplomasi Forumu (ADF) 2024'ün açılışına katıldı.