Foto Galeri WebTV

19 Haziran 2019 Çarşamba  17:49
Türk Dünyasından AGC'ye Ziyaret
Türk Dünyası Dernekleri Platformu'nda yer alan bazı dernekler Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Mevlüt Yeni'ye makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
 

QR Kodu
 

Türk Dünyası Dernekleri Platformu'nda yer alan bazı dernekler Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Mevlüt Yeni'ye makamında nezaket ziyaretinde bulundu. 

Türk Dünyası Dernekleri Platformu'nda yer alan Irak Türkmen Birliği ve Dayanışma Derneği, Antalya Azerbaycan Kültür ve Dayanışma Derneği, Kırgızistan ve Akdeniz Ülkeleri ve İş İnsanları Derneği, Irak Akdeniz ve İslam Ülkeleri İş İnsanları Derneği ve Tüm Hataylılar ve Hatay Dostları Derneği'ne mensup başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Mevlüt Yeni'ye makamında nezaket ziyaretinde bulundu.  Antalya Gazeteciler Cemiyeti binasında gerçekleşen ziyarette Başkan Mevlüt Yeni  Türk Dünyası Dernekleri Platformu temsilcilerini ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Samimi bir havada gerçekleşen ziyarette birlik ve beraberlik vurgusu yapıldı.

"Kültürel Ve Sosyal Tüm Projelere Destek Olmaya Hazırız"

Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni: "Her şey birlik ve beraberlikten geçiyor. Türk Dünyası benim için çok özel, ayrı bir yere sahip. Soydaşlarımız için Antalya, hem mesafe olarak hem yürek aralığı olarak yakın yer olmuştur. Biz her zaman ülkeler arası diyaloğa işbirliğine önem verdik ve de hazırız. Kamu yararı olan ve ülkeler arasındaki münasebete katkı koyacak, kültürel ve sosyal tüm projelerde destek olmaya hazırız. " dedi.

Haber Merkezi

 

 

 

"BİZ BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ"

 

Türk Dünyası Dernekleri Platformu olarak yürüttükleri faaliyetlerden, başarının sırrı birlik ve beraberlikten geçer ve  "Biz birlikte güçlüyüz" şiarını benimsediklerini belirten Irak Türkmen Birliği ve Dayanışma Derneği Başkanı Kürşat Çavuşoğlu basın ile beraber çalışmak ve birlikte hareket etmek için her türlü istişareye açık olduklarını söyledi.

 

Irak Türkmen Birliği ve Dayanışma derneği Başkanı Dr.Kürşat Çavuşoğlu, Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni'ye Irak Türkmen Bayrağı ve Türk Dünyası Dernekleri Platformu adına teşekkür plaketi sundu. Başkan Yeni'de ziyaret anısına Dr.Kürşat Çavuşoğlu'na AGC Flaması takdim etti.

 

 

Sibel Taşdemir

 

 

 

 

 
 

 

 

 

Zeytinyağı Sıkımı 2 TL
ANTBİRLİK kendi zeytinyağı tesislerinde bu yıl 1 kilo zeytinyağı sıkımı ücreti 2...
18.10.2019 (0)
ATSO Üyelerine Kişisel Verilerin Korunması Eğitimi
ATSO üyelerine yönelik, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) ve Veri Soruml...
18.10.2019 (0)
Vali Karaloğlu'ndan YÖREX'e Tam Destek
ANTALYA Ticaret Borsası (ATB) Yönetimi, Vali Münir Karaloğlu'nu bu yıl 23-27 Eki...
18.10.2019 (0)
Büyükşehir Şehit Mezarlarına Sahip Çıkıyor
ANTALYA Büyükşehir Belediyesi, şehit mezarlarının çevre düzenlemesi ve bakımları...
18.10.2019 (0)
ASAT'ın Abonelik ve Fatura Bilgileri E-Devlette
ANTALYA Büyükşehir Belediyesi Antalya Su ve Atıksu İdaresi Genel Müdürlüğü (ASAT...
18.10.2019 (0)