Alanya ilçesinde akaryakıt istasyonundaki markete gelen sürücünün motosikleti alev alarak yanmaya başladı. İstasyon görevlilerin yangın tüpüyle alevleri söndürdüğü anlar ile çevredeki panik, güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, dün saat 17.30 sıralarında Avsallar Mahallesi'nde D-400 Karayolu'ndaki bir akaryakıt istasyonunda meydana geldi. Motosiklet sürücüsü akaryakıt istasyonundaki markete geldi. Seyir halindeyken motosiklet alev aldı. Alevi fark eden ince sürücü motosikletten attı. Akaryakıt istasyonu görevlileri, yangın tüpü ile alevleri söndürdü. Yanan motosiklet akaryakıt istasyonundan uzaklaştırıldı.

Olay akaryakıt istasyonunun güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde akaryakıt istasyonuna gelen motosiklet sürücünün bir süre motosikletiyle ilerlediği ve motosikletin alev aldığı görüldü. Sürücünün motosikletinden atlayarak, alevlerden uzaklaştığı görüntülerde istasyon görevlilerinin yangın tüpüyle alevi söndürmesi yer aldı. Akaryakıt istasyonundaki vatandaşların panik anı güvenlik kameralarınca saniye saniye kaydedildi. (DHA)

Cumhuriyet Tarihinin En Yüksek Miktardaki Kaçak İçki Operasyonu Cumhuriyet Tarihinin En Yüksek Miktardaki Kaçak İçki Operasyonu

Akaryakıt İstasyonunda Alev Alan Motosiklet Paniğe Neden Oldu (4)

Editör: DÖNDÜ ŞAHİN