Serik’te ikamet eden şehit anneleri, anneler günü münasebeti ile ziyaret edildi.
Her yıl Mayıs ayının 2. Pazar günü kutlanan Anneler Günü sebebi ile Serik’te şehit anneleri ziyaret edilerek günleri kutlandı.
Serik Kaymakamı Cemal Şahin ve eşi Dr. Gülay Şahin, Sosyal Hizmet Müdürü Meral Yılmaz, İlçe Müftüsü İbrahim Köksal, Sosyal Hizmet Merkezi şehit-gazi birimi personelleri ve jandarma personelleri tarafından şehit anneleri ziyaret edilerek gönülleri alındı ve anneler günü kutlandı.
Haber: Osman Türkçe
Editör: DÖNDÜ ŞAHİN