Antalya Devlet Konservatuvarı Yeni Binasına Kavuştu Antalya Devlet Konservatuvarı Yeni Binasına Kavuştu

AK Parti Antalya İlçe Belediye Başkan Adayları, Antalya Sanayici ve İş İnsanları Derneği'nin (ANSİAD) 2024 yılı 3. Kahvaltılı Toplantısı'nın konuğu oldu.

'AK Parti İlçe Belediye Başkan Adaylarının Kendi İlçelerine Ait Vizyonu ve Projeleri' başlığıyla Akra Otel'de düzenlenen toplantı, ANSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Özbek'in moderatörlüğünde, Döşemealtı Belediye Başkan Adayı Bekir Kıvrım, Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Durali Kolpak, Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Özdemir Manavoğlu ve Kepez Belediye Başkan Adayı Rıza Sümer'in katılımı ile gerçekleşti.

A N S I A D A K P A R T I I L C E B E L E D I Y E B A S K A N A D 22777

Döşemealtı'nın sorunlarını bildiklerini ve bu sorunları çözecek projelerinin hazır olduğunu söyleyen Bekir Kıvrım, “Döşemealtı büyüyor, göç alıyor ancak gelişemiyor. Bizim amacımız Döşemealtı'nı layık olduğu yere taşımak" dedi.

Antalya'nın bir dünya şehri olduğunu vurgulayan Durali Kolpak, Konyaaltı ilçesinin belediye başkanı adayı olmaktan gurur duyduğunu söyledi. Kolpak, “Konyaaltı'nın kültürel hizmetler yapan, insanları mutlu olduğu güzel bir ilçe olmasını için çalışacağım" şeklinde konuştu.

Özdemir Manavoğlu ise “Babam Muratpaşa belediyesinin kurucu belediye başkanıdır. Bizim de heyecanımız oradan gelecek ki Muratpaşa için yapılan yarım kalmış projeler ve hizmetler var. Biz 25 yıldır Muratpaşa için projeler üretiyoruz.  Bugünkü mücadelemiz ve tek amacımız Muratpaşa'ya hizmette bulunmaktır" dedi.

Rıza Sümer, "Belediye başkanlığı döneminde siyaset hiçbir zaman önceliğimiz olmayacak. Şehre hizmetten başka bir amacımız bir gayemiz yok; çünkü bu şehirde yaşıyoruz ve buradan ekmek yiyoruz. Bu şehre bir tek siyasetçilerin değil; tüm yaşayanların bir borcu olduğunu düşünüyorum. Bu borcu hep birlikte ödememiz lazım" diye konuştu. DHA

A N S I A D A K P A R T I I L C E B E L E D I Y E B A S K A N A D 227773

Editör: DÖNDÜ ŞAHİN