Antalyaspor’da Nuri Şahin’den boşalan teknik direktörlük koltuğuna geçen Sergen Yalçın takımıyla ilk antrenmanına çıktı.

Süper Lig’de oynadığı 17 maçta 6 galibiyet, 6 beraberlik ve 5 yenilgi ile 24 puan toplayan Antalyaspor’da sezon sonuna kadar anlaşılan Sergen Yalçın, takımıyla ilk antrenmanına çıktı. Yalçın, antrenman öncesi futbolcularla kısa bir toplantı gerçekleştirdi. İlk 15 dakikası basına açık olan antrenman koşuyla başlarken, ısınma hareketleri ile devam etti. Kırmızı-beyazlıların yeni teknik direktörü Sergen Yalçın, oyuncularıyla bol bol sohbet ettiği görülürken, antrenman taktik çalışmayla sona erdi. Öte yandan antrenmanı kulüp başkanı Sinan Boztepe, basın sözcüsü Alkan Evren ve bazı yöneticiler de izledi.

Kırmızı-beyazlı ekip, Alanyaspor maçının hazırlıklarını yapacağı antrenmanla sürdürecek. DHA

Dostluk Golf Turnuvası'nda Şampiyon Türkiye Oldu Dostluk Golf Turnuvası'nda Şampiyon Türkiye Oldu

antalyasporda-sergen-yalcin-ilk-antrenmanina-cikti-fotograflar-_8184_dhaphoto9antalyasporda-sergen-yalcin-ilk-antrenmanina-cikti-fotograflar-_8184_dhaphoto7antalyasporda-sergen-yalcin-ilk-antrenmanina-cikti-fotograflar-_8184_dhaphoto8antalyasporda-sergen-yalcin-ilk-antrenmanina-cikti-fotograflar-_8184_dhaphoto6

Editör: DÖNDÜ ŞAHİN