Antalyaspor - Fatih Karagümrük: 2-1 Antalyaspor - Fatih Karagümrük: 2-1

Her yıl 23- 30 Eylül tarihlerinde Avrupa ve ülkemizde gerçekleştirilen Avrupa Spor Haftası Serik' te Okçuluk Etkinliği ile başladı.

Avrupa Spor Haftası ilk günü olan 23 Eylül tarihinde Serik Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından Okçuluk Etkinliği düzenlendi. Serik Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından 23 Eylül 2023 Cumartesi günü Cumhuriyet İlkokulu/ Ortaokulu salonunda yapılan Okçuluk Etkinliği, Beden Eğitimi Öğretmeni ve Okçuluk Antrenörü Cihangir Subaşı koordinesinde gerçekleştirildi.

Okçuluk Etkinliği sonucu dereceye girenler şöyle sıralandı: 1.Ayşegül Yıldırım 2. Mete Ünaldı, 3.Kaan Yiğit, 4. Emre Sartik. Avrupa Spor Haftası Okçuluk Etkinliği sonunda ödül töreni gerçekleştirildi.

Ödül töreninde dereceye giren sporculara ödüllerini; Serik Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mevlüt Özen, Okçuluk Antrenörü Cihangir Subaşı ve sporcuların aileleri verdiler.

Ödül töreninde konuşma yapan Serik Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mevlüt Özen şunları söyledi; "GSB Spor Okulları ve ASİST projesi kapsamında Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile Okçuluk Antrenörü Cihangir Subaşı koordinesinde açtığımız Okçuluk kursuna devam eden sporcularımızın katılımıyla Avrupa Spor Haftası münasebetiyle düzenlediğimiz Okçuluk etkinliğinde emeği geçen başta antrenörümüz Cihangir Subaşı olmak üzere salonu tahsis eden Cumhuriyet İlkokulu/Ortaokulu Müdürlüğü 'ne teşekkür ederim. Okçuluk etkinliğine katılan ve dereceye giren tüm sporcularımızı tebrik ederim."

Özen, ayrıca Serik Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından 23-30 Eylül Avrupa Spor Haftası boyunca; Futbol, Basketbol, Atletizm, Voleybol etkinlikleri de yapılacağı belirtildi.

Haber: Osman Türkçe