ANTALYA Büyükşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Muhittin Böcek, Dostlar Meclisi'nin konuğu oldu. Görev süresi boyunca yaptığı çalışmaları anlatan Başkan Böcek, Antalya'nın 19 ilçesi 913 mahallesinde parti ayırt etmeksizin hizmet yaptığını söyledi.

B A S K A N B O C E K D O S T L A R M E C L I S I N I N K O N U G U 241755

Antalya Dostlar Meclisi Başkanı Fethi Avşar ve üyelerin yer aldığı toplantının konuğu, Büyükşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Muhittin Böcek oldu. Başkan Böcek, alt yapıdan üst yapıya, tarımdan turizme, kültür sanattan sağlığa kadar Antalya'da birçok hizmet ve projeyi hayata geçirdiklerini söyledi.

B A S K A N B O C E K D O S T L A R M E C L I S I N I N K O N U G U 241753

Görev süresi boyunca kent ve kentli yararına her türlü projenin arkasında durduklarını söyleyen Başkan Böcek, yeni dönemde de bu düşünce ile hareket edeceklerini belirtti. “Biz parti ayırt etmeksizin hizmeti halkımız için yapıyoruz" diyen Başkan Böcek, Antalya'ya trafikten arınmış yeni bir yaşam alanı kazandıracaklarını da söyledi. Başkan Böcek, “100. Yıl Bulvarı'nın Falez Kavşağı ile Antalyaspor Kavşağı arasında kalan taşıt yolunu yer altına alarak kültür, sanat ve sporla bütünleşen yeni bir yaşam alanı inşa edeceğiz. Şehir merkezi ile kıyı şeridini birleştiren yol aksı projemiz ile yeni bir alan yaratacağız" diye konuştu.

ANSİAD'ın Konuğu Özel Oldu ANSİAD'ın Konuğu Özel Oldu

Başkan Böcek, Antalya Batmanlılar Eğitim ve Yardımlaşma Derneği'nin 5'inci kuruluş yıl dönümü etkinliğine de katıldı. Batmanlılar buluşmasında Antalya'da yaşayan Batmanlılar ve hemşehri dernekleri temsilcileri ile bir araya gelen Başkan Böcek, “Biz burada ittifakımızı sizlerle beraber kurduk. Antalya'da yaşayan tüm vatandaşlarımızın emrinde ve hizmetinde olmaya devam edeceğiz. Söz Muhittin Böcek sözü. Allah birliğimizi beraberliğimizi bozmasın" dedi. DHA

B A S K A N B O C E K D O S T L A R M E C L I S I N I N K O N U G U 241754B A S K A N B O C E K D O S T L A R M E C L I S I N I N K O N U G U 241752

Editör: DÖNDÜ ŞAHİN