DÖŞEMEALTI Belediye Başkanı Menderes Dal, mesai saatinin bitimine bir saat kala mazbatasını aldı ve başkanlık koltuğuna oturdu. Törenle ve çiçeklerle karşılanan Başkan Dal'ın ilk mesajı Döşemealtı'na eşit ve nitelikli hizmet, gösterilen ilgiye layık olma sözü oldu.

Döşemealtı ilçesinde 31 Mart'ta gerçekleştirilen Mahalli İdareler Genel Seçimi'nde CHP'den Menderes Dal'ın 97 oy farkıyla kazandığı seçime yönelik AK Parti Döşemealtı İlçe Başkanlığı'nın, İlçe Seçim Kurulu'na ve İl Seçim Kurulu'na yapılan itirazların reddedilmesinin ardından Dal'ın başkanlığı önceki gün kesinleşti.

Dal, dün akşam saatlerinde İlçe Seçim Kurulu'nda düzenlenen törenle meclis üyeleriyle birlikte mazbatasını aldı. Mazbatasını alan Menderes Dal, daha sonra devir teslim töreni için Döşemealtı Belediyesi'ne geçti. Belediye önünde coşkulu kalabalık tarafından alkışlarla karşılanan Dal, yaptığı konuşmada herkese eşit ve nitelikli hizmet için çalışacaklarını söyledi.

B A S K A N D A L M A Z B A T A S I N I A L I P G O R E V E B A S L A 368452

Konuşmasının başında ceketini çıkarıp, kollarını sıvayan Dal, “Tüm Döşemealtı halkına teşekkür ediyorum. Hepimize hayırlı ve uğurlu olsun. Döşemealtı'nda liyakatli kadrolarla çok güzel işler yapacağız. Döşemealtı'nın daha mutlu ve daha huzurlu bir Döşemealtı yaratacağız. Menderes Dal, konuşmasının ardından devir teslim töreni için başkanlık makamına çıkıp, eşi ve çocuklarıyla birlikte poz verdi. (DHA)

Kabadayı’dan Vizyon Vurgusu Kabadayı’dan Vizyon Vurgusu

B A S K A N D A L M A Z B A T A S I N I A L I P G O R E V E B A S L A 368453

Editör: DÖNDÜ ŞAHİN