Büyükşehir'den Anadolu'nun Renkleri Konseri Büyükşehir'den Anadolu'nun Renkleri Konseri

MANAVGAT Belediye Başkanı Niyazi Nefi Kara, 10-11-12 Mayıs 2024 tarihleri arasında yapılması planlanan 11'inci Manavgat Yağlı Pehlivan Güreşleri öncesinde antrenman yapan genç pehlivanları ziyaret etti.

Manavgat Belediyesi binası önünde gerçekleşen antrenmanı takip eden Manavgat Belediye Başkanı Niyazi Nefi Kara, tüm genç sporcularla uzun uzun sohbet ederek yapılan hazırlıklar ve çalışmalar hakkında güreş koordinatörü Abdullah Seçim'den bilgi aldı. Kendisinin de okul yıllarında minder güreşiyle ilgilendiğini ve birçok müsabakaya katıldığını belirten Manavgat Belediye Başkanı Niyazi Nefi Kara, spora ve sporcuya her zaman destek vereceğini vurgulayarak genç pehlivanlardan şampiyonluk sözü aldı.

Başkan Niyazi Nefi Kara, "Akdeniz'in Kırkpınar'ı olarak adlandırılan Manavgat Belediyesi Yağlı Pehlivan Güreşleri öncesinde sporcu kardeşlerimizi ziyaret ederek moral ve destek vermek istedik. Manavgat'ımız, gençlerin ve çocuklarının başarılarıyla anılan bir kent olacak. Bütün hedefimiz de bu yönde. Çocuklarımız hayatın her alanında başarıya odaklanmalı. Bizler de Manavgat Belediyesi olarak onlara destek olacağız ve kentimizin adı şampiyonluklarla, başarılarla anılacak. Müsabakalara katılacak olan tüm sporcularımıza şimdiden başarılar diliyorum. Ata sporumuza katkı sağlayacak tüm çalışmaları özenle yerine getireceğiz" dedi. (DHA)

B A S K A N K A R A D A N G E N C P E H L I V A N L A R A M O R A L 376774B A S K A N K A R A D A N G E N C P E H L I V A N L A R A M O R A L 376775B A S K A N K A R A D A N G E N C P E H L I V A N L A R A M O R A L 376773

Editör: DÖNDÜ ŞAHİN