CW Enerji, 2022 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısını gerçekleştirdi. Antalya'da bir otelde gerçekleştirilen genel kurula hem yüz yüze hem de online katılım oldu. Toplantıda katılımcılarla firmanın 2022'ye ait finansal sonuçları görüşüldü.

CW Enerji Yönetim Kurulu Üyeleri ile şirkete yatırım yapan ortakların da katılım sağladığı genel kurulda bir konuşma yapan CW Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Sarvan, firmanın 2022 yılı değerlendirmesini yaparken, yatırımları hakkında da paylaşımda bulundu. Yıllık 1,8 GW güneş paneli üretim kapasitesiyle çalışmalarına devam ettiklerini belirten Sarvan, “Kaliteden ödün vermeyen ve müşteri memnuniyetini birinci derecede misyon edinmiş bir anlayışla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Sürdürülebilir büyüme anlayışı çerçevesinde yol almaya ve verimlilik esaslı ürünler geliştirmeye devam ediyoruz. Çağımızın en önemli kaynakları arasında yer alan enerjinin verimli kullanılmasına önem gösteriyoruz ve bu doğrultuda ürünler geliştiriyoruz" dedi.

HER GEÇEN GÜN GELİŞMEYE VE BÜYÜMEYE DEVAM

Hızla gelişen teknolojiyi yakından takip ettiklerine dikkat çeken Sarvan, her geçen gün gelişmeye ve büyümeye devam ettiklerini söyledi. Sarvan “Ek depolama alanı yatırımımız devam ediyor. Antalya Organize Sanayi Bölgesi 1. kısımda bulunan fabrika binamızın yanında 17 bin metrekareve 6 bin metrekare olmak üzere toplam 23 bin metrekare alanda inşaat çalışmamız var. Üretim hattımızı güçlendirerek 2023 yılında üretim kapasitemizi 1.8 GW'a çıkarmıştık. Üretim kapasitemizin artmasının depolama alanımızda büyüme ihtiyacını ortaya çıkaracağını biliyorduk. Bu yüzden bu yatırımımıza devam ediyoruz" diye konuştu.

Sarvan, katma değerli ürünleri ile sektör adına kazanımlar sağlamaya devam edeceklerini sözlerine ekledi. DHA

Editör: Haber Merkezi