FİNİKE Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi, önümüzdeki dönemde çalışacağı A Takımı'nı belirledi. Başkan Geyikçi, başkan yardımcısı olarak belediye meclis üyeleri Salih Dönmez ve Ömer Özdemir'i göreve getirdi.

Finike Belediyesi'nde yeni dönemin ilk atamaları gerçekleşti. Belediye meclis üyesi seçilen Salih Dönmez ve Ömer Özdemir'i belediye başkan yardımcısı olarak belirleyen Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi, alınan kararın Finike için hayırlı olmasını diledi. İki isme de yeni görevlerinde başarı dileyen Başkan Mustafa Geyikçi, "İki arkadaşımız da Finike için elini taşın altına koymaktan hiçbir zaman geri durmadı. Verilen görevleri her zaman layıkıyla yerine getirdiler. Bundan sonraki süreçte de Finike için tüm enerjileri ile çalışmaya devam edecekler" dedi.

Geçmiş dönemde görev yapan başkan yardımcılarına da teşekkür eden Başkan Mustafa Geyikçi, "Geçen dönemde Finike'mize büyük hizmetler veren Sıdıka Gökyar Kızılca'ya ve İsmet Çetin'e de verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkürü bir borç biliyorum. Görev süreleri boyunca Finike'mizi daha iyiye götürmek için her zaman fedakarlıkla çalıştılar" diye konuştu.

'BAŞKANIN VİZYONUNUN BİR PARÇASI OLACAĞIZ'

Görevlendirmenin ardından Başkan Mustafa Geyikçi ile bir araya gelen başkan yardımcıları Salih Dönmez ve Ömer Özdemir de yapılan atamadan duydukları memnuniyeti dile getirdi. Başkan Mustafa Geyikçi'ye yaptığı atamadan dolayı teşekkür eden iki isim, "Bundan sonraki süreçte geçmişte olduğu gibi tüm gücümüz ile Finike için çalışacağız. Mustafa Başkanımız geçtiğimiz 5 yılda Finike'ye çok büyük bir vizyon kattı. Bundan sonraki dönemde de bizler de bu vizyonun bir parçası olarak Finike'ye hak ettiği hizmeti sağlamaya özen göstereceğiz. Vatandaşlarımızın gösterdiği teveccühün karşılığını vereceğiz" ifadelerini kullandı. (DHA)

Burdur'da Diyaliz Sonrası 3 Hastanın Ölümüne 4 Gözaltı Burdur'da Diyaliz Sonrası 3 Hastanın Ölümüne 4 Gözaltı

Finike Belediyesi'nde Başkan Yardımcıları Belirlendi (1)Finike Belediyesi'nde Başkan Yardımcıları Belirlendi (2)

Editör: DÖNDÜ ŞAHİN