GLORIA Özaltın Championship 2024 turnuvası, Gloria Hotels & Resorts bünyesinde bulunan Türkiye'nin tek 45 delikli golf tesisi ünvanına ve Trackman Range uygulamasına sahip Gloria Golf Club sahalarında 31 Mart - 7 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek.

Gloria Hotels & Resorts Belek'in ev sahipliğinde dört farklı turnuvanın düzenleneceği Gloria Özaltın Championship'e bu yıl 11 ülkeden toplam 147 sporcu şampiyonluk için mücadele verecek. Turnuvada; Almanya, İngiltere, Çek, İtalya, İsveç, Belcika, Avusturya, İsviçre, Rusya, Ukrayna ve Türkiye olmak üzere 11 ülkeden toplam 147 sporcu şampiyonluk için yarışacak.

G L O R I A O Z A L T I N G O L F T U R N U V A S I B A S L I Y O R 324103

Turizm yatırımlarının yanı sıra spora ve sporcuya verdiği desteğiyle bilinen Özaltın ailesi, Gloria Özaltın Championship'de Öznur Özdemir Özaltın anısına 'Memorial Trophy' turnuvası, 'Nurettin Özaltın Memorial Trophy', 'Sebahat Özaltın' kadınlar ve 'Nuri Özaltın Memorial Trophy' erkekler olmak üzere dört farklı turnuva ile golf severlere ev sahipliği yapacak.

Danimarka'nın en ünlü, en başarılı golf sporcusu, 15 kez European Tour kazananı aynı zamanda Ryder Cup kaptanlığı yapmış Thomas Bjorn turnuvanın son gününde turnuva katılımcıları ile birlikte 'Beat The Celebrity Tour Professional Nearest The Pin' etkinliği yapacak.

Özel gala yemeği ve ödül töreniyle sona erecek turnuva boyunca golf severler için bireysel turnuvalar, golf sohbetleri ve sürpriz bir çok etkinlik de düzenlenecek. (DHA)

Orhan Hoca’nın Talebeleri Sıkı Hazırlanıyor Orhan Hoca’nın Talebeleri Sıkı Hazırlanıyor

G L O R I A O Z A L T I N G O L F T U R N U V A S I B A S L I Y O R 324102

Editör: DÖNDÜ ŞAHİN