Foto Galeri WebTV

25 Şubat 2021 Perşembe  18:04
Tütüncü: Kadının Olmadığı Siyaset Eksiktir
AK Parti Antalya İl Kadın Kolları yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Kadının olmadığı bir siyaset her zaman eksiktir. Ve başarıya asla erişilemez''dedi.
 

QR Kodu
 

AK Parti Antalya İl Kadın Kolları yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Kadının olmadığı bir siyaset her zaman eksiktir. Ve başarıya asla erişilemez" dedi.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, AK Parti Antalya 6. Olağan İl Kadın Kolları kongresinde yeniden göreve seçilen Ayşe Keyik Yılmaz ve yönetimini ziyaret etti. İl Kadın Kolları yönetim kurulu üyeleriyle partinin toplantı salonunda bir araya gelen Tütüncü, kongre heyecanı yaşayan kadınlara yeni görevlerinde başarılar diledi. Başkan Tütüncü'nün ziyaretinden duyduğu mutluluğu dile getiren Ayşe Keyik Yılmaz, “Hakan başkanım, her zaman destekleriyle bizim yanımızda olduğunu hissettiriyor. Ama bugün burada olması, sizlerle tanışacak olması ne kadar kıymet ve önem verdiğini bize bir kez daha göstermiş oldu" diye konuştu.

KADINLARIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ

Başkan Tütüncü de il ve ilçe teşkilat kongrelerinin tamamlanmış olmasından dolayı duyduğu mutluluğu dile getirdi. Tütüncü, “Her zaman yanınızda olduğumu bir kez daha ifade etmeye geldim. 2001 yılından beri bu güzel çatının altında hizmet yapmanın millete, memlekete güzel güzel işler yapmanın mutluluğunu yaşadık, yaşıyoruz ve inşallah inanıyorum ki daha büyük, daha güzel mutlulukları da birlikte ve beraber yaşayacağız" diye konuştu. Kadın kollarına inanılmaz önem verdiğini dile getiren Tütüncü, “Cumhurbaşkanımızın kadınları siyasetin öznesi haline getiren çabaları, gayretleri bence çok kıymetli ve çok önemlidir" dedi.

Başkan Tütüncü, konuşmasının sonunda her zaman kadın kollarının yanında durmaya devam edeceğini yineleyerek, “Ben inanıyorum ki Antalya kadın kolları, Türkiye'nin bir numaralı kadın kolları olacak. Yürüdüğünüz yolda arkanıza bakmayın. Çünkü ben daima yanı başınızda olacağım. Kadının olmadığı bir siyaset her zaman eksiktir. Ve başarıya asla erişemez. Siyaset de insanlar için yapıldığına göre o zaman siyasetin içinde kadınlar da yerini alacak. Onlar da kendi zarafet ve nezaketleri ile anne şefkatiyle siyasete bir derinlik, bir güzellik, bir incelik kazandıracak. Erkekler de onlarla birlik, beraberce yol yürüyecek" diye konuştu.

Ak Parti İl Kadın Kolları üyelerine bir kez daha başarı dileklerini ileten Tütüncü, kadınlara kırmızı gül hediye etti. DHA

 
 

 

 

 

Serik’le İlgili 5 Madde Görüşüldü
Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi’nin Nisan ayı toplantısında Serik’le ilgili ...
15.04.2021 (0)
Şehitlerin Mezarları Ziyaret Edildi
Şehitler Haftası nedeniyle Serik’teki şehit mezarları ziyaret edildi....
15.04.2021 (0)
Sahil Kontrol İstasyonu Tamamlandı
TÜRKİYE'nin ilk silahlı insansız deniz aracı SİDA'nın, karadan kontrol edilmesi ...
15.04.2021 (0)
Tanesi 80 Lira Olan Karpuz Dilimle Satılıyor
SEZONUN ilk karpuzu pazar tezgahına yüksek fiyatla girdi. Kilosu 8 liradan satıl...
15.04.2021 (0)
Mart Ayında Yağış Bereketi
TÜRKİYE genelinde mart ayında yağışlar, normalin ve geçen yılın üzerinde gerçekl...
15.04.2021 (0)
İmar Komisyonu Başkanlığı iyi Parti’nin
İYİ Parti'nin adayı Barış Bulut, AK Parti ve MHP'nin desteğiyle 5 oyla İmar ve B...
15.04.2021 (0)
Yıllardır Topladığı Antikaların Satışını Yapıyor
Antalya'da işletmeci Mustafa Kızılkaya, yıllardır Türkiye'nin dört bir yanından ...
15.04.2021 (0)
Büyükşehir Belediyesi 23 Nisan Çocuk Şenliği Düzen
Büyükşehir, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu en güzel şekil...
15.04.2021 (0)
Kemer Belediyesi'nden Yerli Tohum Atağı
KEMER Belediyesi, dışa bağımlılığı azaltmak ve tasarruf sağlamak amacıyla yerli ...
15.04.2021 (0)
Renkli Topaklar, Aslında Bir Çeşit Ur
AKDENİZ Su Ürünleri Araştırma Üretme ve Eğitim Enstitüsü'nde, geçen yıl akvaryum...
15.04.2021 (0)