Tekeli Ortaokul Türkiye 3.’sü oldu Uşak’ta oynanan final maçlarında Kocaeli 28 Haziran Ortaokul ile karşılaşan Tekeli Ortaokulu Yıldız Erkek Futbol Takımı rakibini mağlup ederek Türkiye 3.‘sü oldu.
Türkiye Yıldızlar Futbol Şampiyonasında Türkiye 3.’sü olan Tekeli Ortaokulu Yıldız Erkek Futbol Takımı’nın Serik Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yıldırım, Orta Mahalle Muhtarı Hüseyin İnce, Okul Aile Birliği Başkanı Binnaz Büyükkurt ve öğrencilerin aileleri karşıladılar.
Haber: Osman Türkçe
Editör: OSMAN TÜRK