Kabadayı’dan Vizyon Vurgusu Kabadayı’dan Vizyon Vurgusu

İSTANBUL'da yapılan Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu (TBHF) 23 Nisan Minikler Buz Hokeyi Turnuvası'nda Antalyaspor'da yetişen minik sporcular, ilk defa madalya ve kupa heyecanı yaşadı.

Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı adına düzenlenen TBHF 23 Nisan Minikler Buz Hokeyi Turnuvası İstanbul'da gerçekleşti. Antalyaspor Buz Hokeyi Okulu'ndan yetişerek takım sporcusu olan minikler bu turnuvada ilk defa madalya ve kupa heyecanlarını yaşadı. İstanbul'un Zeytinburnu ilçesinde bulunan Bu Adası Buz Pisti'nde Antalya temsilcisinin haricinde İstanbul, Ankara, Samsun gibi illerden gelen takımlar dostluk havası içerisinde geçen müsabakalarda karşılaştı. Akreplerin takım antrenörü Tufan Kaya gözetiminde buz üzerinde mücadele eden Antalyaspor'un minik hokeycileri, statü gereği skor tutulmayan 7 maç yaptı. Kendilerinden yaşça büyük ekiplere denk bir oyun ortaya koyan Antalyasporlular, ilk kupa ve ilk madalyalarını alarak sezona başladı. (DHA)

M I N I K H O K E Y C I L E R S E Z O N A H I Z L I B A S L A D I 476344M I N I K H O K E Y C I L E R S E Z O N A H I Z L I B A S L A D I 476343M I N I K H O K E Y C I L E R S E Z O N A H I Z L I B A S L A D I 476342

 

Editör: DÖNDÜ ŞAHİN