Serik'te annelere, bebeklere ve çocuklarına hizmet verecek olan Palme Baby Spa açıldı.

Su ve masaj olarak uygulanan ve bebeklerin kan dolaşımını hızlandıran, kas gelişimini destekleyen, kolik ve gaz sancısı gibi problemleri de en aza indirmesine yardımcı olan bir yöntemi içeren Baby Spa Serik'te hizmete girdi.

Serik'e yeni bir bakış açısı getirmeyi amaçladıklarını belirten işletme sahibi Tilbe Adaş; "Amacımız bir anne olarak önce kendi kızım olmak üzere bütün bebeklerimizin fiziksel, duygusal ve bilinçsel gelişimine katkı sağlamak." dedi.

Bebeklerin daha kaliteli zaman geçirmesi açısından ellerinden geleni yapmaya çalışarak ve en büyük yardımcısı kızı ile birlikte herkesi iş yerlerine beklediklerini söyleyen Adaş şu bilgileri verdi; “Sadece spa olarak değil, bebeklerinizle anılarınıza yenilerini ekleyeceğimiz fotoğraf stüdyomuz, oyun ve aktiviteler ile de sizlere hizmet veriyoruz. Profesyonel olarak konsept fotoğrafları; doğum günü, dişim çıktı, kırkım çıktı, kızlarımız için 6 ay kınası vb. gibi çeşitli konseptlerle de albüm fotoğraflarda yapıyoruz. Bu iş yerini kurarken bir anne olarak kendi kızımı nasıl bir yere götürebilirim acaba diye düşünerek kurduk bütün aileleri bu sıcak ortamda kahve içmeye bekleriz.'

Baby Spa Nedir?

İşletme sahibi Tilbe Adaş Baby Spa ile ilgili olarak ise şu bilgiler verdi; “Su ve masaj olarak uygulanan bebeklerin kan dolaşımını hızlandıran ve kas gelişimini destekleyen, bebeklerimizin en büyük problemi olan kolik ve gaz sancısı gibi problemleri de en aza indirmesine yardımcı olan bir yöntemdir.

Hidroterapi ise bebeklerimizin zihinsel ve fiziksel gelişimini desteklerken hareket kabiliyeti ve beyin kas sistemi koordinasyonuna da fayda sağlamaktadır. Hidroterapide bebeklerimiz boyun simidiyle en uygun sıcaklıktaki jakuzilerin içine alınıyor.

Jakuzilerde bulunan hava kabarcıkları bebeklerin fizyolojik gelişimlerine katkı sağlıyor. Bebeğin hareketleriyle kalp ile dolaşım sistemi harekete geçiyor buna bağlı olarak denge, beyin ve kas gelişimi daha hızlı gerçekleşebiliyor.

Uzmanlara göre ayda iki kere getirilen bebeklerde hidroterapi sonrası sinir ve sindirim sistemlerinde de rahatlama görülürken; yeme, içme, gaz ve uyku sorunları da düzene giriyor.

Ayrıca oyun ve aktivite atölyesi ile 6-48 ay bebeklerimizin aileleri ile birlikte yapacağı etkinliklerinde olduğu Palme Baby Spa'yı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.'

Haber: Osman Türkçe

Editör: Haber Merkezi