Serik Belediyesi, yaklaşan bayram öncesinde hazırlıklarını tamamladı. Temizlik işleri ekipleri, bayram boyunca hizmet etmeye devam edecek. Zabıta müdürlüğü ekipleri ise 24 saat esasına göre görev yapacaklar.

Serik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü ekipleri yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde ilçe genelinde vatandaşların bayramı, huzur ve güven içerisinde geçirebilmeleri için titizlikle hazırlıklarını tamamladı.

Belediye ekipleri, bayram öncesinde şehir genelinde temizlik çalışmaları gerçekleştirerek cadde ve sokakları bayrama hazır hale getirdi.

Bayram (1)

Unutulan Çantanın Sahibini Zabıta Buldu Unutulan Çantanın Sahibini Zabıta Buldu

Başkan Kumbul, “Titizlikle Çalışıyoruz”

Serik Belediye Başkanı Op. Dr. Kadir Kumbul, Kurban satış alanlarını ziyaret ederek, üreticilerin ihtiyaçlarını sorup hizmetleri yerinde inceledi. Başkan Kumbul, yaptığı açıklamada, bayram öncesi şehrin her köşesinin bayram havasına bürünmesi için titizlikle çalıştıklarını belirterek şunları söyledi; "Vatandaşlarımızın huzur içinde bayramlarını geçirmeleri için belediye olarak üzerimize düşen görevleri en iyi şekilde yerine getiriyoruz. Temizlikten, güvenliğe kadar her detayı özenle planlayarak, Serik'i bayrama hazırlıyoruz. Ayrıca Bayram süresince Zabıta ve Temizlik İşleri personelimiz vatandaşlarımıza kesintisiz hizmet vermeye devam edecekler. Bu vesile ile Kurban Bayramı’nın ülkemize sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini temenni ediyorum. İyi bayramlar.”

Bayram (3)

Zabıta Ekipleri 24 Saat Görev Başında

Zabıta müdürlüğü ekipleri ise bayram boyunca 24 saat esasına göre görev yapacaklar. Trafik düzenlemeleri ve güvenlik önlemleri alınarak, vatandaşların rahat ve güvenli bir şekilde bayramı geçirmesi için gereken her türlü tedbir alındı.

Belediye Fırını İlk 2 Gün Kapalı

Serik Belediyesi Ekmek ve Unlu Mamuller Fırını, bayramın birinci ve ikinci günleri bakım çalışmaları nedeniyle kapalı olacak. İki günlük bakım çalışmaları dışında diğer günlerde hizmet verecek olup, vatandaşların alışverişlerini eksiksiz yapabilmeleri için hazır bulunacak. Ayrıca Serik Belediyesi'ne ait sahil de bulunan sosyal tesis ve plajlar bayram boyunca hizmete devam edecek.

Haber: Osman Türkçe

Bayram (3)-1

Bayram (1)-1Bayram (2)-1Bayram (4)

Editör: DÖNDÜ ŞAHİN