Serik Gençlik Merkezi tarafından Pazar günü Kumluca ilçesinde bulunan Gelidonya Feneri Korsan Koyu bölgesine doğa yürüyüşü düzenlendi.

80 civarı  doğa sporları tutkunlarının katıldığı yürüyüşe Pazar günü sabah saat 06:45’te Gençlik Merkezinden hareket edilerek saat 10:00 gibi Korsan Koyundan yürüyüş başladı. Yaklaşık 2 saat yürüyüş sonrası Gelidonya Feneri’ne varılarak yemek molası sonrası tekrar Korsan Koyuna dönüldü ve koyda denize girmek isteyen katılımcılar denize de girdiler.

İstinat Duvarına Çarpıp Alev Alan Otomobildeki Polonyalı 2 Turist Öldü İstinat Duvarına Çarpıp Alev Alan Otomobildeki Polonyalı 2 Turist Öldü

Gençlik Merkezi Müdürü İsa Seyyar etkinlikle ilgili şunları söyledi; “Sağlıklı bir yaşam için doğa yürüyüşlerinin faydası saymakla bitmez. O yüzden hem sağlık hem yeni yerleri görme hem belli bir disiplin içerisinde farklı insanlarla bir arada etkinlik yapmak için Serik Gençlik Merkezi instagram hesabından doğa yürüyüşlerimizi takip edebilirsiniz.

Mayıs ayı içerisinde Serik ilçemiz sınırları içerisinde 3 saatlik bir doğa yürüyüşünde 3 şelale bir göl olan güzel bir güzergahta yapacağız. Bu yürüyüşle ilgili ayrıntılar hem kurumun sosyal medya hesabından hem kendi sosyal medya hesaplarından takip edilebilirler.  Serikli hemşerilerimizi bu tür etkinliklerimize katılmasını bekliyoruz.”

Haber: Osman Türkçe

Yürü (6)Yürü (5)Yürü (4)Yürü (3)Yürü (2)

Editör: DÖNDÜ ŞAHİN