DÜNYANIN en büyük konaklama grubu Accor ve Fenix Şirketler Grubu, Türkiye'nin etkileyici koylarına Swissôtel Antalya Kalkan'ı getirmek için ortaklığını duyurdu.

Corendon Airlines Filosunu Yenilemeye Devam Ediyor Corendon Airlines Filosunu Yenilemeye Devam Ediyor

2025 yılında açılması planlanan Swissôtel Antalya Kalkan, Swissôtel Hotels & Resorts markasını Türkiye'nin muhteşem koylarına taşıyacak. Swissôtel Antalya Kalkan, dinlendirici panoramik manzarasının yanı sıra, otel alanlarıyla mükemmel uyum sağlayan özel bir plaj alanı da sunacak.

İmza töreninde Fenix Şirketler Grubu Grup Başkanı Eyüp Mavi şunları söyledi: "Accor ile olan işbirliğimiz şirketimizin büyümesinde bir dönüm noktası. Swissôtel markasını Türkiye'nin doğal güzelliklerini sergileyen bir lokasyona getirmek için birlikte çalışmaktan gurur duyuyoruz. Bu ortaklık, Fenix'in uzmanlığından ve Accor'un küresel itibarından yararlanarak Akdeniz bölgesindeki konukseverlik ortamını yükselten, heyecan verici bir girişimi temsil ediyor."

Accor Premium, Orta ölçekli ve Ekonomi Bölümü Orta Doğu, Afrika ve Türkiye COO'su Paul Stevens ise şöyle konuştu: "Swissôtel Antalya Kalkan projesini hayata geçirmek için Fenix Şirketler Grubu ile ortaklık yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Kalkan'ın nefes kesen koylarında, büyüleyici konumu ve sunacağı olağanüstü olanaklarla bu tesisin, iyi bir yaşam ve zenginleştirici deneyimler arayan gezginler için öncü olacağına inanıyoruz."

Proje, toplam 39 bin 615 metrekarelik geniş alana sahip olacak Swissôtel Antalya Kalkan'da 245 oda, üç restoran yer alacak. Otelde iki bar, özel plaj, açık yüzme havuzu ve 900 metrekarelik fitness ve SPA tesisi de misafirlerle buluşacak. DHA