KONYAALTI Belediyesi ekipleri, 'Hoş Geldin Bebek' projesi kapsamında ilçede yeni doğan bebekler için hazırlanan destek paketlerini ailelerine teslim etti.

Tartıştığı Sürücüyü Motosikletle Takip Ederken Kazada Öldü Tartıştığı Sürücüyü Motosikletle Takip Ederken Kazada Öldü

Konyaaltı Belediyesi'nin geçen yıl başlattığı 'Hoş Geldin Bebek' adlı proje sürüyor. Proje kapsamında ilçede bulunan ailelere yeni doğan bebekleri için hazırlanan destek paketleri dağıtıldı. Ekipler, hazırlanan paketleri tek tek adreslere teslim etti. Bebek yardım paketlerinde, ıslak mendilden ateş ölçere, bebek bezinden şampuana bir bebek için gerekli çok sayıda ürün yer alıyor. 

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, ilçede yeni doğan bebekleri ve ailelerini önemsediklerini, bu nedenle geçen yıl 'Hoş Geldin Bebek' adlı çalışma gerçekleştirdiklerini söyledi. Başkan Esen, proje kapsamında daha çok ihtiyaç sahibi yeni doğan bebek sahiplerine bebekler için destek paketleri dağıttıklarını dile getirdi. 

Bebek destek paketi eline ulaşan Selda Sarı, kız kardeşi aracılığıyla Konyaaltı Belediyesi'ne başvurduğunu söyledi. Sarı, “Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen'e böyle bir uygulamayı başlattığı için teşekkür ediyorum" dedi. Caner Boyluoğlu da “Hoş geldin bebek projesini sosyal medyada görüp Konyaaltı Belediyesi'ne başvuru yaptım. Ekipler de hemen gelerek paketi bizlere ulaştırdı. Kendilerine teşekkür ediyorum" dedi.  DHA

yeni-bebek-sahibi-ailelere-destek-paketi_4098_dhaphoto3yeni-bebek-sahibi-ailelere-destek-paketi_4098_dhaphoto2

Editör: DÖNDÜ ŞAHİN