AKDENİZ Elektrik Dağıtım Şirketi (AEDAŞ), Cumhuriyet'in 100. yılını 'Türk Bayrağı'nın renkleri ile kutluyor. Antalya'nın Muratpaşa İlçesi'ndeki Konyaaltı Caddesi'nin aydınlatma ışıklarını 'kırmızı-beyaz'a çeviren AEDAŞ, Genel Müdürlük binasını da bayrağımızın renkleri ile aydınlattı.

Cumhuriyet'in 100. yılı ülke genelinde büyük bir coşku ile kutlanırken AEDAŞ da bu mutluluğa Türk bayrağının renkleri ile katılıyor. Antalya'nın Muratpaşa İlçesi'ndeki Konyaaltı Caddesi'nin sokak aydınlatmalarının lambalarını 'kırmızı-beyaz' olarak değiştiren AEDAŞ, 27 Ekim - 10 Kasım tarihleri arasında caddeyi bayrağımızın renkleri ile ışıklandıracak. Bu arada aynı tarihler arasında AEDAŞ'ın Kepez'de bulunan Genel Müdürlük binası da 100. yılın kutlamalarının simgesi olarak kırmızı-beyaz aydınlatılacak.

'KUTLAMALARDA BAYRAĞIMIZIN RENKLERİ İLE YER ALMAK İSTEDİK'

"Cumhuriyet'in 100. yılının kutlamalarında bayrağımızın renkleri ile yer almak istedik" diyen AEDAŞ Genel Müdürü İlkay Baydar, “Cumhuriyetimize, ülkemize ve bayrağımıza duyduğumuz sevgiyi, enerjimiz ile gösterelim istedik. Hedefimiz her zaman ülkemizin aydınlık geleceği için çalışmak, çağdaş uygarlık yolunda ilerlemek" dedi. Genel Müdür Baydar, Antalya Valiliği ile iş birliği yapılarak gerçekleştirilen aydınlatmalardaki renk değişikliğinin yaya ve araç trafiğine olumsuz bir etkisi olmayacağını da dile getirdi.(DHA)

Editör: Haber Merkezi