Büyükşehir'den Selzedelere Eşya Yardımı Büyükşehir'den Selzedelere Eşya Yardımı

ANTALYA- Alanya karayolunun Manavgat girişinde Alanyasporlu taraftarı taşıyan otobüslere bir grup tarafından taşlı saldırı gerçekleştirildi. 

Süper Lig'in 19'uncu haftasında dün akşam oynanan Antalyaspor- Alanyaspor karşılaşmasının ardından Alanya'ya dönmek için yola çıkan Alanyaspor taraftarını taşıyan otobüsler, taşlı saldırıya uğradı. Manavgat ilçesi girişindeki bir grubun attığı taşlardan 3 otobüsün 6 camı kırıldı, 2 taraftar başından yaralandı. Bir otobüsün ön camına taş gelmesine rağmen otobüs şoförünün direksiyon hakimiyetini kaybetmemesi, olası faciayı önledi. Saldırıyı yaklaşık 10-15 kişilik bir grubun gerçekleştirdiği öğrenildi. Taşlı saldırıya uğrayan taraftarlar, emniyet güçlerinden faillerin bulunmasını talep etti. Yaralanan taraftarın ayakta tedavi edildiği ve durumlarının iyi olduğu öğrenildi. (DHA)

alanyaspor-taraftarini-tasiyan-otobuslere-tasli-saldiri_7868_dhaphoto4alanyaspor-taraftarini-tasiyan-otobuslere-tasli-saldiri_7868_dhaphoto2alanyaspor-taraftarini-tasiyan-otobuslere-tasli-saldiri_7868_dhaphoto1

 

Editör: DÖNDÜ ŞAHİN