CW Enerji, Almanya'nın Münih kentinde düzenlenen Intersolar Europe Fuarı'nda katılımcılara yerli ve milli ürünlerini tanıttı. Firma, 19-21 Haziran tarihleri arasında gerçekleşen fuarda, geliştirdiği teknolojiyle ürettiği ürünlerini ziyaretçilerle buluşturdu.

ENERJİ DEPOLAMA ÇÖZÜMLERİNE YOĞUN İLGİ

Fuarla ilgili bilgi veren CW Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Sarvan, Intersolar Europe Fuarı'nda yer alarak yerli ve milli ürünlerini dünyanın farklı bölgelerinden gelen katılımcılarla bir araya getirdiklerini söyledi. Sarvan, her fuarda olduğu gibi Münih Uluslararası Kongre Merkezi'nde (ICM) düzenlenen Intersolar Europe Fuarı'nda da alanında uzman çalışma arkadaşlarıyla birlikte güzel bir fuarı geride bıraktıklarını belirterek, "Ziyaretçilerimize ürünlerimizi detaylı bir şekilde anlattık ve fuar boyunca sektörel gelişmeleri yakından görme imkanı bulduk. Yüksek verimli güneş panellerimiz ve enerji depolama çözümlerimize ilgi oldukça yoğundu. Ziyaretçilerimize sürdürülebilir enerji çözümlerimiz hakkında detaylı bir şekilde bilgiler verdik. Ayrıca firmamızın projeleri hakkında da paylaşımlarda bulunduk" dedi.

Sıcaklık Düşecek Sıcaklık Düşecek

ÜRÜNLERİ ZİYARETÇİLERE TANITTILAR

Intersolar Europe Fuarı'na her yıl katılım sağladıklarını anlatan Sarvan, verimli görüşmeler gerçekleştirdiklerini ve fuarın global enerji sektörü için büyük bir buluşma noktası olduğuna dikkat çekti. Sarvan, şöyle konuştu: "Kurulduğumuz günden bu yana yerli ve milli üretime her zaman önem verdik ve çalışmalarımızı bu doğrultuda sürekli geliştiriyoruz. Intersolar Europe Fuarı'nda da yerli ve milli ürünlerimizi ziyaretçilerimizle bir araya getirdik. Ülkemizin güneş enerjisi sektöründeki gücünü gözler önüne serdik. Ürünlerimize ilgi oldukça güzeldi. Fuarda hem mevcut hem de potansiyel iş ortaklarımızla görüşmeler gerçekleştirdik. Güneş enerjisi sektöründeki yeniliklerimizi paylaştık. Bundan sonra da sektörümüzle ilgili fuarlarda yer almaya devam edecek ve Türkiye'nin güneş enerjisindeki gücünü dünyaya aktaracağız." (DHA)

Editör: DÖNDÜ ŞAHİN