KEPEZ Belediyesi bünyesinde hizmet veren Antalya Bilim Merkezi'nin 'Tematik Bilim Kampı' büyük bir heyecanla başladı. Çocukların yoğun ilgi gösterdiği kamp, bilim dolu etkinliklerle 10 hafta boyunca sürecek.

Antalya Bilim Merkezi, yaz tatilinde çocuklara eşsiz bir bilim kampı deneyimi sunuyor. 7- 14 yaş arası çocukların bilime olan ilgisini artırmayı ve keyifli bir yaz tatili geçirmelerini hedefleyen Tematik Bilim Kampı, 24 Haziran'da yoğun bir ilgiyle başladı. Kampın ilk gününde çocuklar, Antalya Bilim Merkezi'ni gezdi. Atölye, eğitim ve etkinlik çalışmalarına katıldı. Tematik Bilim Kampı öğrencileri, gün boyu bilimin eğlenceli ve büyüleyici dünyasını keşfetmenin keyfini çıkardı. Antalya Bilim Merkezi, kamp süresince 7 farklı atölye, 70 tematik alan, 700 eğitim ve etkinlik çalışması gerçekleştirecek. Programda bilim, sanat ve seramik atölyeleri, oryantiring, açık hava etkinlikleri, satranç, drama, bilimsel geziler ve eğlenceli yarışmalar gibi çeşitli aktiviteler yer alıyor.

Bilimle iç içe geçecek bu kampta, çocuklar yeni şeyler öğrenmenin ve keşfetmenin heyecanını yaşayacaklar. Çocukları bu eşsiz bilim kampına katılmak isteyen aileler, www.antalyabilimmerkezi.com adresinden online kayıt yaptırabilirler. (DHA)

ANFAŞ’tan Bakan Bolat’a Ziyaret ANFAŞ’tan Bakan Bolat’a Ziyaret

Antalya Bilim Merkezi'nin 'Tematik Bilim Kampı' Başladı (5)Antalya-4

Editör: DÖNDÜ ŞAHİN