ANTALYA Halkla İlişkiler Derneği Yönetim Kurulu, derneğin kuruluşunun birinci yıl dönümünde Antalya Valisi Hulusi Şahin'i makamında ziyaret etti.

Antalya Halkla İlişkiler Derneği yönetimi Başkan Yardımcısı Aylin Ayaz Yılmaz, Genel Sekreter Ayşen Ovalı Binbir, Mert Batu, Sinemyis İşbaşı, İlay Erdeve Erdem ve Itır Elif Bayarı, birinci yıl dönümünde Başkan Güldal Siğinç önderliğinde Antalya Valisi Hulusi Şahin'i makamında ziyaret etti. Derneğin kuruluş amaçlarını, bugüne kadar hayata geçirdikleri projeleri Vali Hulusi Şahin'e aktaran heyet, Valiliğin Antalya tanıtımıyla ilgili çalışmalarının planlama, uygulama, duyurulma ve ihtiyaç duyulan her alanda görev almaya hazır olduklarını ifade etti.

Kabadayı’dan Vizyon Vurgusu Kabadayı’dan Vizyon Vurgusu

Vali Şahin, “Antalya Halkla İlişkiler Derneği bu şehrin doğru tanıtımında bizlerin, birlikte çalışmaktan mutluluk duyacağımız, alanında uzman kıymetli üyeleriyle çok önemli bir görev üstlenmiştir. Birinci yıl dönümünüzde, bir araya gelmemizden çok mutlu olduğumu ifade etmek isterim. Sivil toplum kuruluşları şehirlerin gelişme enerjileridir. Şehrimizin gelişmesine önemli katkılar sağlayacağına inanıyorum. Bu inançla, Antalya için birlikte keyifle çalışmayı ümit eder, birinci kuruluş yıl dönümünü kutlarım" sözleriyle dile getirdi.

Başkan Güldal Siğinç ise “Birinci yılımızda şehrin etkin, bilinen, güvenilen, aranılan ve saygı gösterilen bir meslek örgütü konumuna ulaşmış olmaktan büyük bir mutluluk ve onur duyuyoruz. Birinci yıl hedeflerimizin tamamına ulaştık. İki dönem Halkla İlişkiler eğitimlerimizle sektör profesyoneli arkadaşlarımızla mesleki anlamda çok doyurucu zamanlar geçirdik" diye konuştu. (DHA)

 

Editör: DÖNDÜ ŞAHİN