ANTGİAD, üyeleri arasında ticari işbirliklerini güçlendirmek içiN Speed Networking adlı 'Hızlı işbirliği tanışması' etkinliği düzenledi.

Etkinlik başlangıcında bir konuşma yapan ANTGİAD Başkanı Ercan Yavaş, “Bugün burada, yeni işbirliklerimize ilk kıvılcımı oluşturmak ve ANTGİAD ailemizin daha da güçlenmesi için bir araya geldik" dedi. Başkan Yavaş, ANTGİAD ailesi olarak üyelerin birbirini tanıması ve karşılıklı işbirlikleri geliştirmesi için bu tür etkinlikleri düzenlemekten büyük mutluluk duyduklarını ifade etti.

Etkinlikte iş dünyasındaki başarının sadece bilgi ve yetenekle değil, aynı zamanda doğru bağlantılarla da ilgili olduğu vurgulandı. Katılımcılara, etkinliğin iş ağlarını genişletme ve yeni fırsatlar keşfetme platformu sağlayacağı belirtildi.

Bahçeşehir’de Toplumsal Farkındalık Etkinliği Bahçeşehir’de Toplumsal Farkındalık Etkinliği

ANTGİAD Başkanı Yavaş, insan ilişkilerinin ticaretteki önemini vurgulayarak, “En değerli varlıklarımızdan birisi insan ilişkileridir. Ticaret için finansal sermaye ne kadar önemliyse, insan sermayesi de o kadar kıymetlidir" şeklinde konuştu.

Katılımcılar, etkinlik boyunca bağlantılar kurarak birlikte neler başarabileceklerini keşfetme fırsatı buldu. Etkinlik, ANTGİAD'ın üyeleri arasında işbirliklerini teşvik etme ve iş dünyasındaki başarıyı destekleme misyonu doğrultusunda düzenlendi. DHA

A N T G I A D D A N H I Z L I I S B I R L I G I T A N I S M A S I 466566A N T G I A D D A N H I Z L I I S B I R L I G I T A N I S M A S I 466565A N T G I A D D A N H I Z L I I S B I R L I G I T A N I S M A S I 46656

Editör: DÖNDÜ ŞAHİN