Kabadayı: “Büyük Katma Değeri Kazandırmayı Hedefliyoruz” Kabadayı: “Büyük Katma Değeri Kazandırmayı Hedefliyoruz”

ANTALYA Genç İş İnsanları Derneği (ANTGİAD) Yönetim Kurulu, Vali Hulusi Şahin'i ziyaret etti.

ANTGİAD Başkanı Ercan Yavaş, Vali Şahin'e derneğin projelerini içeren bir dosya takdim etti. ANTGİAD'ın 3 yılda gerçekleştirmeyi hedeflediği projeleri de Vali Şahin'e anlatan Başkan Ercan Yavaş, toplum yararına birçok proje geliştirdiklerini ve etap etap hayata geçireceklerini dile getirdi.

ANTGİAD'ın yeni yönetimi olarak geliştirdikleri onlarca projenin odak noktasının kent ekonomisine katkı olduğunu belirten Ercan Yavaş, "3 yıl içinde onlarca projeyi tamamlayacağız. Her projenin somut çıktılarını başta sayın valimiz olmak üzere kentimizin yöneticileri ile paylaşacağız. Böylece kent ekonomisine dair elimizde en güncel bilgi setleri oluşacak. Bu bilgi setlerini temel alarak kentin önemli kamu ve özel kurumlarıyla işbirlikleri yaparak yeni yeni projeler geliştireceğiz" dedi.

Üniversite- sanayi işbirliğini de çok önemsediklerini belirten Ercan Yavaş, "Kentimizdeki tüm üniversitelerle ortak projeler geliştireceğiz. Akademik bilgi ile iş dünyasının pratiklerini harmanlayarak inovatif fikirler ve projeler üreteceğiz" dedi. DHA

Editör: DÖNDÜ ŞAHİN