ANTALYA'nın ilk sivil toplum kuruluşlarından Antalya Genç İş İnsanları Derneği'nin (ANTGİAD) yeni başkanı, Ercan Yavaş oldu.

3 yıllığına ANTGİAD Başkanı seçilen Ercan Yavaş, yaptığı teşekkür konuşmasında şunları söyledi : “ANTGİAD, Antalya ekonomisinin önemli bir bölümünü temsil eden çok değerli iş insanlarından oluşuyor. Bu iş insanlarımızın hepsi yıllardır kent ekonomisine ciddi katkıda bulunuyorlar. Ve bu iş insanlarımız gençliklerinin enerjisiyle şirketlerinde inovasyon temelli işler üretiyorlar. Bundan sonra hep birlikte göreceğiz ki ANTGİAD'ın genç enerjisi toplumla buluşacak ve kentin en önemli ekonomik kaldıraçlarından birisi olacak."

 

3 YILDA 100 PROJE

ANTGİAD Başkanı Yavaş, “3 yılda hayata geçireceğimiz 100'ü aşkın proje hazırladık. Bu projelerle kent dinamikleriyle entegre çalışmalar yürüteceğiz. Bunların en başında da üniversitelerimizi ile sanayinin işbirliği olacak. Yani akademik bilgi ile iş dünyasını entegre edeceğiz. Böylece birbirini besleyen ve sürekli verimliliği artıran iş modellerini topluma sunmuş olacağız" diye konuştu.

Erdoğan, 1500 Yatak Kapasiteli Antalya Şehir Hastanesi  Açılışını Yaptı Erdoğan, 1500 Yatak Kapasiteli Antalya Şehir Hastanesi Açılışını Yaptı

 

SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ ÖNE ÇIKACAK 

Başkanlık seçimlerine stratejik planlamayla hazırlandıklarını dile getiren Ercan Yavaş, “3 yılllık görev süremizi ay ay planladık. 36 ayda hangi projeleri hangi ay hayata geçireceğimizi önceden belirledik. Bugünden itibaren projelerimizi ay ay hayata geçirip, toplumla paylaşacağız. Projelerimizin önemli bölümlerinde sosyal sorumluluk projeleri öne çıkacak ve topluma olan manevi borçlarımızı da ödemiş olacağız" dedi.

ANTGİAD'ın yeni yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu: Ercan Yavaş, Esra Binbaşıoğlu, Neslihan Yalçın, Merve Koçdemir, Neslihan Üstün Yüksel, Eray Hikmet Özil, Ömür Taylan, Hüseyin Aslan, Onur Ademhan, Kazım Kestane, Burak Kilitçioğlu, Kutlu Çağan Şentürk, Oktay Küçükoğlu, Merih Alıkan, Osman Can Kaya, İsmail Tuzcu. DHA

Editör: DÖNDÜ ŞAHİN