WWF-Türkiye: Yeni Yıl Hediyesi Olarak Nesli Tehlikedeki Türleri Evlat Edinin WWF-Türkiye: Yeni Yıl Hediyesi Olarak Nesli Tehlikedeki Türleri Evlat Edinin

ANTALYA'da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyet'in kuruluşunun 100'üncü yılı nedeniyle Atatürk Anıtı'na çelenk sunuldu.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 100'üncü yılı kutlamaları kapsamında tüm yurtta olduğu gibi Antalya'da da çeşitli etkinlikler düzenleniyor. Antalya Valiliği ve Antalya Büyükşehir Belediyesi, Cumhuriyet Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı'na çelenk sundu. Antalya Valisi Hulusi Şahin, Büyükşehir Belediyesi Başkanı Muhittin Böcek, Antalya milletvekilleri, kurum ve kuruluşların müdür ve temsilcilerinin katıldığı çelenk sunma töreninin ardından saygı duruşunda bulunulup İstiklal Marşı okundu.

Resmi çelenk sunma töreninin ardından, CHP Antalya İl Başkanı Nail Kamacı ve sivil toplum kuruluşları Atatürk Anıtı'na çelenk koydu. Kamacı burada yaptığı açıklamada, Cumhuriyet'in 100'üncü yaşını kutladıklarını ve sonsuza kadar Cumhuriyet'e bağlı kalacaklarını söyledi. (DHA)