Sualtı Robotları Model Oldu Sualtı Robotları Model Oldu

MİLLİ güreşçi Yasemin Adar Yiğit, başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor. Türkiye'de kadın güreşine öncülük eden Yiğit, Romanya'da düzenlenen Avrupa Güreş Şampiyonası'nda altın madalya kazandı.

CW Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Sarvan, gösterdiği muhteşem performansla rakiplerini mağlup ederek Avrupa şampiyonu olma başarısını gösteren milli güreşçi Yasemin Adar Yiğit'i tebrik ederek, kendisine sponsor olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi. Sarvan, milli sporcuyu kutlayarak, “CW Enerji olarak, milli sporumuza ve sporcularımıza destek vermeye her zaman önem veriyoruz. Yasemin Adar Yiğit'in Avrupa Şampiyonası'nda altın madalya kazanması bizi gururlandırdı. Kendisini tebrik ediyoruz. Bundan sonraki hedeflerine ulaşması için her zaman elimizden gelen gayreti göstereceğiz" dedi.

Milli güreşçi Yasemin Adar Yiğit'in kadın güreşinin sembol ismi haline geldiğini ifade eden Sarvan, kendisinin ülkemizi başarıyla temsil ettiğini kaydetti. Sarvan, kürsünün en üst basamağında yer alan Yiğit ile gurur duyduklarını dile getirerek, “Milli güreşçimiz Yasemin Adar Yiğit, Avrupa Güreş Şampiyonası'nda 76 kiloda altın madalya kazandı. Gösterdiği muhteşem performansla rakiplerini mağlup eden Yiğit, bir kez daha Avrupa şampiyonu olma başarısını gösterdi. Üst üste 3'üncü, toplam 7'nci Avrupa şampiyonluğunu kazanan Yasemin Adar Yiğit bizleri çok mutlu etti. Yiğit, Türk güreş tarihine altın bir halka daha ekledi. Milli güreşçimizin ülke adına elde ettiği bu büyük başarı Türk sporunun gurur kaynağı oldu. Ülkemizin bayrağını dünyada dalgalandıran genç sporcumuzun her zaman yanında yer alarak destek olmaya devam edeceğiz" diye konuştu. DHA

 

Editör: DÖNDÜ ŞAHİN