ANTALYA Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Sanayici ve İş İnsanları Derneği'nin (ANSİAD) yeni başkanı Ercan Özbek ve yönetim kurulunu kabul etti. Başkan Böcek, ANSİAD'ın Antalya için katma değer, istihdam ve yatırım anlamında çok önemli bir değer olduğunu söyledi.

Baskan Boceke Ansiaddan Ziyaret 3071 Dhaphoto2

ANSİAD'ın yeni yönetim kurulu başkanı Ercan Özbek ve yönetim kurulu üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'i ziyaret etti. Başkan Muhittin Böcek, ANSİAD'ın yeni yönetimine başarılar diledi. ANSİAD'ın Antalya'nın önemli bir değeri olduğunu söyleyen Başkan Böcek, “Yatırım, katma değer ve istihdam anlamında Antalyalı iş insanlarımızın şehrimize çok önemli katkıları var. Vergilerinizi Antalya'ya ödüyorsunuz. Birlikte güzel projelere imza attık. Özellikle Girişimcilik Zirvemiz çok ses getirdi. Yine güzel projelere imza atacağız" dedi.

Baskan Boceke Ansiaddan Ziyaret 3071 Dhaphoto3

'HEP BERABERİZ'

ANSİAD Başkanı Ercan Özbek ise Başkan Böcek'e yeni dönem için çıktığı başkanlık yolunda başarılar dileyerek, “Size de hayırlı olsun başkanım. Birlikte hep beraberiz. Büyükşehir Belediyemizi her zaman yanımızda görmekten mutluyuz. Umarım gelecek dönemde dehep birlikte devam etme arzusundayız" diye konuştu. 

ANSİAD Başkanı Özbek, ziyaret anısına Başkan Muhittin Böcek'e plaket takdim etti.  DHA

Baskan Boceke Ansiaddan Ziyaret 3071 Dhaphoto1

Editör: DÖNDÜ ŞAHİN