Başkan Kumbul: “Bilmenizi isterim ki, işini layıkıyla yapan, yaptığı işin sorumluluğunun bilincinde olan ve devletini koruyan, kollayan herkes siyasi görüşü etnik kökeni gözetilmeksizin benim teminatım altında olacaktır.”

Serik Belediye Başkanı Dr. Kadir Kumbul, Serik Belediyesi personelleri ile kahvaltıda buluştu.

Belediye Başkanı Dr. Kadir Kumbul, Serik Belediyesi DSİ Park’ta; ilçe halkının beklenti ve ihtiyaçlarını daha yakından anlamak, çalışanlarla iletişimi güçlendirmek ve birlikte daha verimli çalışabilmek amacıyla düzenlenen kahvaltı etkinliğinde, belediye çalışanlarıyla bir araya geldi.

Toplantıda çalışanlar görüş ve önerilerini doğrudan Belediye Başkanına ileterek, çalışma koşulları ve hizmet kalitesi konularında fikir alışverişinde bulundu.

Kahvaltıı (2)-1

“Sizler, Serik'in Her Köşesine Hizmet Götürmek İçin Çalışıyorsunuz”

Belediye Başkanı Kumbul, kahvaltı etkinliğinin ardından yaptığı konuşmada şunları söyledi; “Değerli çalışma arkadaşlarım bugün burada, sizlerle birlikte olmaktan büyük bir mutluluk ve gurur duyuyorum. Hepinizin katılımıyla gerçekleştireceğimiz bu kahvaltı, bizim için önemli bir birliktelik ve dayanışma vesilesidir.

Öncelikle, bu güzel sabahı birlikte bizlerle olduğunuz için hepinize teşekkür etmek istiyorum. Her biriniz, Serik Belediyesi'nin değerli bir parçası ve aynı zamanda şehrimizin gelişimine, refahına katkıda bulunan önemli birer unsursunuz.

Belediyemizin her kademesinde, her biriminde çalışan arkadaşlarımızın fedakârlığı ve özverisi, Serik’imizin dönüşümünde ve ilerlemesinde büyük bir etkendir. Sizler, gece gündüz demeden, yağmur çamur demeden, Serik'in her köşesine hizmet götürmek için çalışıyorsunuz. Bu azim ve gayretiniz, şehrimizin her geçen gün daha da güzelleşmesine ve yaşanabilir bir ortam haline gelmesine katkı sağladığınızın bilincindeyim.

Serik için elde edilen her başarıda sadece belediye yönetiminin değil aynı zamanda sizlerin, belediyemizin dinamosu olan çalışanlarımızın katkısı büyüktür.”

Kahvaltıı (5)

“Herkesin İş Yerinde Mutlu Çalışması Benim İçin Çok Önemli”

“Sizlerin emeklerini en etkin şekilde yönetmek, doğru stratejiler belirlemek ve gerektiğinde destek olmak da bizim görevimizdir. Bu nedenle, belediye personelimizle uyumlu bir şekilde çalışmanın önemini her zaman göz önünde bulunduruyoruz. Herkesin iş yerinde mutlu çalışması benim için çok önemlidir.

Hep birlikte uyumlu çalışmak zorundayız. Uyumlu çalışma, sadece işlerin daha verimli yürütülmesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda birlikte başarıya ulaşmamızı da sağlar. Bizler, belediye yönetimi olarak sizlere destek olmak, sorunlarınızı çözmek ve çalışma koşullarınızı iyileştirmek için elimizden geleni yapmaya hazırız. Ancak bunu yaparken, sizlerin de bizlere destek olmanız ve ortak hedeflerimiz doğrultusunda birlikte hareket etmemiz gerektiğinin bilincinde olmanızı istiyorum.”

Kahvaltıı (3)

“Devletini Koruyan, Kollayan Herkes Siyasi Görüşü, Etnik Kökeni Gözetilmeksizin Benim Teminatım Altında Olacaktır.”

“Yine bilmenizi isterim ki, işini layıkıyla yapan, yaptığı işin sorumluluğunun bilincinde olan ve devletini koruyan, kollayan herkes siyasi görüşü etnik kökeni gözetilmeksizin benim teminatım altında olacaktır.

Kabadayı’dan Vizyon Vurgusu Kabadayı’dan Vizyon Vurgusu

Sevgili çalışma arkadaşlarım, bir kez daha hepinize bu kahvaltıya katıldığınız için teşekkür ediyorum. Sizlerle birlikte çalışmak, her zaman benim için bir onur ve mutluluktur. Umarım bu kahvaltı, birbirimizi daha iyi tanımamıza, daha sıkı şekilde bir araya gelmemize ve gelecekteki çalışmalarımızı daha da güçlendirmemize vesile olur. Hepinize sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir gün diliyorum. Teşekkür ederim.”

Haber: Osman Türkçe

Kahvaltıı (6)Kahvaltıı (4)Kahvaltıı (2)Kahvaltıı (1)

Editör: DÖNDÜ ŞAHİN