31 MART yerel seçimlerini kazanarak görevini sürdüren Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yeni meclis üyeleri, muhtar ve azalar ile birlikte mazbata aldı.

Kemer İlçe Müftülüğü'nde yapılan mazbata törenine, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ile eşi Fikriye Topaloğlu, CHP Kemer İlçe Başkanı Adem Barış, Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül ile eşi Hale Gül, Kemer Belediye Başkan Vekili Mustafa Bilici, yeni seçilen meclis üyeleri, birim müdürleri ve muhtarlar ile azaları katıldı. Mazbata töreninde Başkan Topaloğlu, meclis üyeleri, muhtarlar ve azaları mazbatalarını İlçe Seçim Kurulu Başkanı Gülser Güzeloğlu Ahlat'ın elinden aldı.

Başkan Topaloğlu, mazbatasını aldıktan sonra yaptığı konuşmada, "Çok sakin bir seçim süreci geçti. İlçe seçim kurulu başkanına ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. Kemer'i iyi bir dönem bekliyor. Allah utandırmasın. Herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Başkan Topaloğlu'nun ardından Kemer Belediyesi yeni meclis üyeleri, muhtarlar ve azalar da mazbatalarını alarak hatıra fotoğrafı çektirdi.

Diğer yandan Başkan Topaloğlu'nun, Mustafa Bilici'nin Kemer Belediyesi'nin kuruluşundan bu yana meclis üyeliği yaptığını ve 8'inci mazbatasını aldığını hatırlatması renkli görüntüler oluşturdu. (DHA)

B A S K A N T O P A L O G L U M A Z B A T A S I N I A L D I 358102

Kazadan 3 Ay Sonra Hayatını Kaybetti Kazadan 3 Ay Sonra Hayatını Kaybetti

 

Editör: DÖNDÜ ŞAHİN