31 MART yerel seçimlerini resmi olmayan sonuçlara göre kazanarak belediye başkanlığı görevini sürdüren Necati Topaloğlu, tüm Kemer halkına teşekkür ettiğinin altını çizerek, kutlama için Kemer Belediyesi'ne çiçek göndermek yerine hayır kurumlarına bağış yapılması çağrısında bulundu.

Mevcut Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nun 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde resmi olmayan sonuçlara göre yeniden seçilmesinin ardından yüzlerce kişi Kemer Belediyesi önünde toplandı. Seçim bürosundan Kemer Belediyesi önüne kadar yürüyerek vatandaşları selamlayan Başkan Topaloğlu'na ise eşi Fikriye Topaloğlu, Başkan Yardımcısı Emin Gül ve eşi Hale Gül, partililer, belediye meclis üyesi adayları ve vatandaşlar eşlik etti.

Başkan Topaloğlu, Kemer Belediyesi önünde kurulan sahneye çıkarak burada konuşma yaptı. Seçimin herhangi bir olay yaşanmadan tamamlanmasından dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Topaloğlu, seçimi Kemer halkının kazandığını, yaptıkları hizmetlerin artarak devam edeceğini söyledi. Başkan Topaloğlu, "Kemer hizmete oy verdi. Bize oy vereni de vermeyeni de kucaklıyor ve bağrımıza basıyoruz. Sizleri seviyoruz" dedi.

Konuşmaların ardından Başkan Topaloğlu, kızı Tülay Civelek ile karşılıklı zeybek oynadı. Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ayrıca vatandaşların Kemer Belediyesi'ne kutlama için çiçek göndermek yerine hayır kurumlarına bağış yapması çağrısında da bulundu. (DHA)

Editör: DÖNDÜ ŞAHİN