KEMER Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Ahmet Erkal Destek Eğitim Kursu'nda üniversiteye ücretsiz olarak hazırlanan öğrencilerle yemekte bir araya geldi. 

Göynük Mahallesi'ndeki bir otelde düzenlenen yemek programına, Belediye Başkanı Topaloğlu'nun yanı sıra eşi Fikriye Topaloğlu, Kemer Belediye Başkan Vekili Mustafa Bilici, Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül, CHP Kemer İlçe Başkanı Adem Barış, Kemer Belediyesi meclis üyeleri Recep Yılmaz, Semih Top, Ahmet Erkal Destek Eğitim Kursu Müdürü Suat Göv, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. 

Baskan Topaloglundan Ogrencilere Motivasyon Yemegi 6930 Dhaphoto1

Başkan Topaloğlu, ücretsiz olarak üniversiteye hazırlanan öğrencileri kapıda karşılayarak tek tek selamlaştı. Yemek programında öğrencilerin masalarını da dolaşan Başkan Topaloğlu, bir ihtiyaçları olup olmadığını sordu. Başkan Topaloğlu, kurs merkezinde ücretsiz olarak üniversiteye hazırlanan 400 öğrenciyle yemek programında bir araya gelmekten dolayı mutlu olduklarını belirterek, "Güzel bir motivasyon yemeği oldu. Çocuklarımız birbirleriyle kaynaşıyor. Geçen sene Antalya ve Kemer birincisi Türkiye 117'ncisi olan Şevval Yağmur Öztürk de burada. Bu tür etkinlikleri ara sıra yapmak gerekiyor. Çünkü her zaman ders olmaz. Çocuklarımızın da morale ve motivasyona ihtiyacı var. Çocuklarımız bizim geleceğimiz. Gözlerindeki mutluluğu herkes görüyor. Çocuklarımız için hiçbir masraftan kaçmıyoruz. Onları çok seviyoruz" dedi. 

ÖĞRENCİLERDEN BAŞKAN TOPALOĞLU'NA TEŞEKKÜR

Emeklilerin Vazgeçilmezi Emekliler Kahvesi Emeklilerin Vazgeçilmezi Emekliler Kahvesi

Öğrencilerden Ela Nur Efe, Başkan Topaloğlu'na her şey için teşekkür ettiğini ifade ederek, "Başkanımız emekli öğretmen olduğu için bizi çok iyi anlıyor. İhtiyaçlarımızı ve isteklerimizi biliyor ve bunlara yönelik güzel çalışmalar yapıyor. Bizim için davetler, mangal partileri, yemek programları düzenliyor. Eğitim hayatımızda da ücretsiz kitap, servis ve testler konusunda da bize yardımcı oluyor. Kendisine çok teşekkür ediyoruz" diye konuştu. 

Öğrencilerden Buse Koca, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'na her zaman yanlarında olduğu için ve yemek programı için teşekkür ettiğini dile getirdi. 

Öğrencilerden Deniz Tepe, Başkan Topaloğlu'nun kendilerine yaptığı jestlerin karşılığı olarak derslerine çok çalışacaklarının sözünü verdiğini kaydetti. 

Öğrencilerden Aydın Çavuşoğlu, Başkan Topaloğlu'nun kendilerine sağladığı ücretsiz servis, ücretsiz test ve kitap desteğinden dolayı teşekkür ettiğini anlattı. 

Öğrencilerden İsmail Ateş, motivasyon yemeği için Başkan Topaloğlu'na teşekkür ettiğini söyledi. 

Öğrencilerden Yusuf Çolak, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nun kendilerine sunduğu eğitim imkanları ve eğlence aktivitelerinden dolayı kendisine teşekkür ettiğini aktardı. 

Öğrencilerden Umut Uçar da yemek programı ve kendilerine verdiği hizmetlerden dolayı Başkan Topaloğlu'na minnettar olduklarının altını çizdi. 

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yemek sonrasında otelde düzenlenen eğlence programında öğrencilerle dans ederek eğlendi. (DHA)

Editör: DÖNDÜ ŞAHİN