ANTALYA Büyükşehir Belediyesi izcileri, yılda milyonlarca yerli ve yabancı misafirin geldiği Antalya Havalimanın gezdi. İzciler, bakımda olan bir uçağı inceleme fırsatı da buldu.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen izcilik faaliyetleri kapsamında genç izciler çeşitli aktivitelerle hem sosyalleşiyor hem de bilgileniyor. Büyükşehir Belediyesi izcilerinin bu kez ziyaret noktası, her yıl milyonlarca yolcuyu ağırlayan Antalya Havalimanı oldu. Büyükşehir Belediyesi izcileri ilk olarak iç hatlar terminalini gezdi.

Başkan Kocagöz, Mecliste Alkışlarla Karşılandı Başkan Kocagöz, Mecliste Alkışlarla Karşılandı

İLK KEZ KOKPİT GÖRDÜLER

Havalimanın işleyişi hakkında yetkililerden bilgi alan izciler, daha sonra apronda bakımda olan bir uçağı inceledi. Hayatlarında ilk kez bir uçağın kokpitini görme fırsatı bulan izciler, keyifli anlar yaşadı. İzciler gezi boyunca meraklarını gidermek için ekip liderleri ve havalimanı süpervizörüne sorular yöneltti. Uçakta büyük heyecan yaşayan izciler, daha sonra Devlet Hava Meydanları İşletmesi Kaza Yangın İstasyonu yetkililerinden bilgi alarak, yangın söndürme gösterisi izledi. DHA

Büyükşehir İzcileri Havalimanını Gezdi (2)Büyükşehir İzcileri Havalimanını Gezdi (3)Büyükşehir İzcileri Havalimanını Gezdi (4)Büyükşehir İzcileri Havalimanını Gezdi (5)Büyükşehir İzcileri Havalimanını Gezdi (6)

Editör: DÖNDÜ ŞAHİN