CW Enerji, İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2023 listesinde 227'inci olan sırasını 50 sıra yükseltti.

CW Enerji, İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından şirketlerin net satış, ihracat miktarı, brüt katma değer gibi parametrelerin dikkate alınarak değerlendirildiği 'Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2023' listesinde 177. sırada yer aldı.

"GURUR DUYUYORUZ"

Firma olarak, büyük bir başarı gösterdiklerini belirten CW Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Sarvan, "Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesinde yer aldığımız için gurur duyuyoruz. Listede geçen yıl 227. sıradayken bu yıl 177. sıraya yükseldik. Bu büyük bir başarı. Böylesine değerli bir başarıya imza attığımız için mutluyuz" dedi. Kuruldukları günden bu yana sürdürülebilir bir büyüme hedefiyle yol almaya devam ettiklerini anlatan Sarvan, "Ülke ekonomisine katkı sağlama amacıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. İlerleyen süreçte adım adım yükselişimizi sürdürmeyi amaçlıyoruz" dedi.

VERİMLİLİK ESASLI ÜRÜNLER

ANFAŞ’tan Bakan Bolat’a Ziyaret ANFAŞ’tan Bakan Bolat’a Ziyaret

Tarık Sarvan, bu başarıda emeği geçen tüm ekip arkadaşlarına teşekkür ederek, katma değerli ürünleriyle sektör adına kazanımlar sağlamaya devam edeceklerini söyledi. Sarvan, şöyle konuştu: "Yaptığımız çalışmaların bu tarz güzel sonuçlarını görmek bizler için gerçekten memnuniyet verici. Üretim ve istihdam kapasitemiz ile ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyoruz ve Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesinde yer alma başarısı gösteriyoruz. CW Enerji ailesi olarak daha fazla çalışarak, kendimizi sürekli geliştirecek ve verimlilik esaslı ürünler geliştirmeyi sürdüreceğiz" diye konuştu. (DHA)

Editör: DÖNDÜ ŞAHİN