Serik Belediyesi, turizm potansiyelini artırmak ve bölgenin gastronomi çeşitliliğini zenginleştirmek amacıyla Boğazkent Mahallesi’nde denize sıfır konumda yeni bir restoran olan Deniz Yıldızı’nı hizmete açtı.

Serik’te yaşayanların, yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekecek olan bu yeni mekân, deniz kenarındaki muhteşem manzarasıyla dikkat çekiyor. Deniz mahsulleriyle ünlü olan Serik bölgesinde açılan Deniz Yıldızı Restoranı, lezzetli deniz ürünleriyle dolu menüsüyle misafirlerini ağırlamaya hazır.

“Misafirlerimizin Favori Mekânı Olacak”

Burdur'da Diyaliz Sonrası 3 Hastanın Ölümüne 4 Gözaltı Burdur'da Diyaliz Sonrası 3 Hastanın Ölümüne 4 Gözaltı

Serik Belediye Başkanı Op. Dr. Kadir Kumbul, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarında yeni restoranın açılışıyla ilgili yaptığı konuşmada şunları söyledi; “Serik'in doğal güzelliklerini ve zengin deniz ürünlerini bir araya getiren Deniz Yıldızı Restoran’ını hizmete açmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Çalışma arkadaşlarıma dedim ki tesisimizi 19 Mayıs akşamına yetiştirin iki mutluluğu bir arada yaşayalım. Beni kırmayarak sabahın erken saatlerinden gecenin geç saatlerine kadar var gücüyle çalışıp kısa bir süre içerisinde Deniz Yıldızı Tesisimizi bu akşama yetiştiren, hizmete açmayı başaran çalışma arkadaşlarımı kutluyorum ve çok teşekkür ediyorum.

Boğazkent Mahallemize kazandırdığımız restoranımızda misafirlerimiz, hem lezzetli yemeklerin keyfini çıkaracaklar hem de eşsiz deniz manzarasıyla ruhlarını dinlendirebilecekler. Yerli ve yabancı misafirlerimizin favori mekânlarından bir tanesi olacak.”

Deniz Yıldızı Restoranı, yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası olması ve Serik'in tanıtımına katkıda bulunması bekleniyor.

Haber: Osman Türkçe

Deniz (5)Deniz (6)Deniz (4)Deniz (3)Deniz (2)Deniz (1)

Editör: DÖNDÜ ŞAHİN