Ekleristan Serik Şubesi düzenlenen bir törenle açıldı.

Serikli genç girişimci çift Safire ve Tahsin Akkaya’nın sahibi olduğu Ekleristan Serik Şubesi geçtiğimiz Cumartesi günü yapılan bir törenle açılarak hizmete girdi.

Düzenlenen açılışa, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, belediye başkan aday- aday adayları ve kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

Törenin açılış kurdelesini Serik Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Umut Güzel, Serik Semt Pazarcıları ve Tuhafiyeciler Odası Başkanı Mevlüt Akıllı, Serik ve Çevresi Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Ali Gülaydın, MHP Serik İlçe Başkanı Osman Üstünmet, İyi Parti Serik İlçe Başkanı Erhan Uzun, İyi Parti Serik Belediye Başkan aday Mehmet Habalı, Ak Parti Serik Belediye Başkan aday adayı Doç. Dr. Veli Vural Merkez mahallesi Muhtarı Zafer Korkmaz,  Orta Mahalle Muhtarı Hüseyin İnce birlikte kestiler.

Bir Firmanın Çatısı Daha GES'lendi Bir Firmanın Çatısı Daha GES'lendi

‘Türkiye’nin Eklercisi’ sloganı ile birçok şehirde şubesi bulunan Ekleristan farklı ürün çeşitleri ile hizmet veriyor. İş yeri sahibi Tahsin Akkaya; “Ekleristan frienchas sistemi ile çalışan bir mağazalar zinciridir. 28 çeşit ekler, kavala kurabiyesi, makaron ve Bursa kestane şekeri ürünlerimizin satışı yapılmaktadır. Her gün taze gelir ve satışa hazırlanır. Tüm Serikli hemşerilerimizi bekliyoruz.” Dedi.

Haber: Osman Türkçe

ek (2)ek (1)

Editör: DÖNDÜ ŞAHİN