Kabadayı’dan Vizyon Vurgusu Kabadayı’dan Vizyon Vurgusu

Serik ilçesinde Erkan O. (29), çıkan tartışmada eski eşi Pınar G.yi (28) 15 yerinden, birlikte gördüğü Volkan G.'yi (28) 6 yerinden bıçakla yaraladı. Polisin gözaltına aldığı Erkan O., eski eşini başka biriyle görünce ne yaptığını bilmediğini ve bıçakladığını söyledi.

Olay, dün saat 21.00 sıralarında Belkıs Mahallesi'nde meydana geldi. Erkan O., yaklaşık 3 yıl önce ayrıldığı Pınar G.'yi başka bir erkekle görünce taraflar arasında tartışma çıktı. Büyüyen tartışmanın ardından O., bıçakla saldırdığı Pınar G.'yi 15, birlikte gördüğü Volkan G.'yi 6 yerinden yaraladı. Volkan G., Pınar G.'yi kendine ait araca alarak Serik Devlet Hastanesi'ne geldi. Burada ilk müdahalesi yapılan ve sağlık durumu ciddi olan Pınar G., Antalya'ya sevk edildi. Volkan G.'nin ise Serik Devlet Hastanesi'nde tedavisi sürüyor.

Polisin gözaltına aldığı Erkan O. ilk ifadesinde, Pınar G. ile 3 yıl önce ayrıldıklarını, yeniden barışmak ve evlenmek için zaman zaman görüşmek istediğini, eski eşini başka bir erkekle görünce de ne yaptığını bilmediğini ve bıçakladığını söyledi.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor. (DHA)

TUTUKLANDI

Serik ilçesinde çıkan tartışmada eski eşi Pınar G.'yi 15 yerinden, birlikte gördüğü Volkan G.'yi ise 6 yerinden bıçakla yaralayan Erkan O., savcılık sorgusunun ardından çıkarıldığı sulh ceza hakimliği tarafından 'kasten öldürmeye teşebbüs' suçundan tutuklandı.

Editör: DÖNDÜ ŞAHİN