ANTALYA İş İnsanları Derneği (ANTİAD) üyeleri 100. Yıl Cumhuriyet Balosu'nda Tarık Sezer Orkestrası'nın şarkılarıyla doyasıya eğlendi.

ANTİAD, Cumhuriyetin 100. Yıldönümü kutlamak için Muratpaşa ilçesindeki beş yıldızlı bir otelde '100. Yıl Cumhuriyet Balosu' düzenledi. ANTİAD Başkanı Bilal Köleoğlu yönetiminde düzenlenen baloya Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, AESOB Başkanı Adlıhan Dere, YÖRSİAD Başkanı Aykut Ege, ANTİAD üyeleri ve aileleri katıldı.

ANTİAD'ın çalışmalarının yer aldığı sinevizyon gösterisi yapıldı. Ardından ANTİAD Başkanı Bilal Köleoğlu, dernek çalışmaları ve projeleri hakkında bilgilendirme yaptı. ATSO tarafından düzenlenen Cumhuriyetin 100. Yıl Ödülleri'nde ANTİAD'ın kente değer katanlar ödülünü almaya hak kazandığını açıklayan Köleoğlu, “1 Kasım'da derneğimizin adına bu ödülü hep birlikte alacağız. Ulusal bağımsızlığımızın ebedi simgesi olan Cumhuriyetimizin 100'üncü kuruluş yıldönümünde tüm üyelerimizin ve aziz milletimizin Cumhuriyet Bayramı'nı tebrik ediyorum" dedi.

Başkan Bilaloğlu'nun konuşmasının ardından yeni üyelere ve sponsorlara plaket takdim edildi. Toplu fotoğraf çekiminin ardından, Tarık Sezer Orkestrası'nın şarkılarıyla üyeler doyasıya eğlenerek Cumhuriyetin 100'üncü yılını kutladı. (DHA)

Editör: Haber Merkezi