Cuma günü önce Antalya Ticaret Platformu Derneği (ATİP) ev sahipliğinde yapılan uluslararası toplantıda ATSO’yu temsil eden Başkan Yardımcısı Kabadayı, akşam ise, Kazakistan Büyükelçiliği ve Konsolosluğu tarafında düzenlenen iftara katıldı.

3 800X533-4

ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fatih Kabadayı ilk olarak, Antalya Ticaret Platformu Derneği (ATİP) tarafından ATİP Başkanı Av. Rafet Aslan ev sahipliğinde ve Kazakistan Büyükelçisi Yerkebulan Sapiyev, Kazakistan Antalya Başkonsolosu Kuat Kanafayev ile platform üyelerinin katılımıyla düzenlenen “ATİP Ticaret Buluşmaları” etkinliğine katıldı.

4 800X587

Kabadayı akşam ise, Antalya Valisi Hulusi Şahin, Antalya İl Emniyet Müdürü Orhan Çevik ve protokolün katılımıyla, Kazakistan Büyükelçisi Yerkebulan Sapiyev ve Kazakistan Antalya Başkonsolosu Kuat Kanafayev'in ev sahipliğinde düzenlenen iftar yemeğine katıldı.

Haber: Osman Türkçe

Bakan Yumaklı: Buğday ve Arpa Üretimiyle İlgili Yağışlar Noktasında Kritik Bir Eşikteyiz Bakan Yumaklı: Buğday ve Arpa Üretimiyle İlgili Yağışlar Noktasında Kritik Bir Eşikteyiz

1 800X533-5

Editör: OSMAN TÜRK